2733
2734
عنوان

جمع اوری وسایل پیشگیری از بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 6892 بازدید | 283 پست
نمیدونم تاالان بهش فک نکردم راستش،اخه تاالان نشده ازدستمون دربره،یبار احساس کردم شد رفتم اورژانسی خو ...

ازمایش باید بدید 

البته یخورده دنیا اوضاعشو بررسی کنید بببنید این طفل معصوم میتونه ب این شرایط کنار بیاد یا ن

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لامصب نمیگه از شیر و پستونک تازه گرفتم دکترش میگه اصلا نگیر ولش کن بذار بموقعش ولی با این قیمت واقعا ...

الان پاییزه بذار دو سال و نیمه  شد بعد بگیر 

اگر پسره پسرها  دیرتر امادگیش  رو پیدا میکنن 

کهنه کنید خخخخخخ والا قدیمیا کهنه بودیم ماها خخ

اونم الان حساب کنی هر سری با مایع لباسشویی شستن و اب و .... پوست دست که از بین میره و... همون میشه ماشالله الان جوری گرون کردن از هر طرف فکر کنی نفست میبره

2728
من ۱۰ ساله کاندوم استفاده می‌کنیم حساسیت نگرفتم در مورد اقایون که خوب قرار نیست همیشه اونی که اونها ...

من نگفتم شوهرم اینجوری خواسته،من اولا واقعا خجالت میکشم برم بخرم بعدش احتمال داره سوراخ باشه،اونجوریم ادم میترسه دیگه،

همین اکاذیب ک نشر میدین باعث میشه فکر کنن نیست دیگه داروخانه ها ب قیمت بالاتری بفروشن

بابا تو خونه بهداشت زنه کلی برگه آورد گفت بخدا از شبکه بهداشت اومده برامون ک ندیم نگفتیم تو داروخونه هانیس

خوش اومدی نازمامان.😊
2738
نمیدونم تاالان بهش فک نکردم راستش،اخه تاالان نشده ازدستمون دربره،یبار احساس کردم شد رفتم اورژانسی خو ...

میتونید جفتتون آزمایش بدید

همسرت آزمایش اسپرم خودتم آزمایش خون و سونوگرافی

اما خب ناباروری علت های مختلف داره خیلی وقتام بی علته یعنی اگه این آزمایش هام خوب باشه بازم معلوم نیست.... 

البته انشالله که اصلا اینطور نیست و کاملا سالم هستید و وقتی خودتون خواستید خدا یه دونه سالمشو بهتون بده

اما به هر حال اینکه میگن طبیعی جلو گیری نیست دکترا هم تایید میکنن 

دو واقع اگر دو طرف بدنشون تو آمادگی کامل باشه با ترشحات قبل... هم بارداری صورت میگیره

نیازی نیست از دست آدم در بره حتما

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
ازمایش باید بدید  البته یخورده دنیا اوضاعشو بررسی کنید بببنید این طفل معصوم میتونه ب این شرایط ...

من خودم جزءاون دسته هستم ک بخاطره شرایط دلم نمیخواد بچه بیارم،شمامیدونین چ ازمایشی هست؟یااینکه برم دکترزنان؟

2706