2726

سلام .من توی هر رابطه ای رفتم همه بهم خیانت کردن .الان 37سالمه 6سال با یه پسری دوست بودم .اوایل واقعا عاشقم بود .خواستگاریم اومد. اما یهو یه اس ام اس و عکس ازش دیدم که با یه دختر دیگه بود و زیر بار نرفت گفت ماله سالها قبله .منم ولش کردم .خودش بعد از چندماه گریه و زاری اومد با من .اما دیگه رابطه قبل نشد .من فکرم خراب شده بود و مدام بهش گیر میدادم و خیانتشو میزدم توی سرش.دست خودم نبود مدام دعوا .شاید در سال 4دفعه همدیگرو میدیدیم. همش قهر .اما خودش میومد سمتم گاهی هم من میرفتم..تا اینکه منو ول کرد بخاطر بهونه هام .1سال از هم جدا بودیمو من طاقت نیاوردم رفتم سراغش .باز با هم رابطه برقرار کردیم و متوجه شدم توی اون یکسالی که با من نبوده با دختری تا حد ازدواجم پیش رفته /.عکساشونو دیدم .البته فقط خواستگاری رفته بود و نمیدونم دلیل قطع رابشون چیبوده .و گفت خانواده هامون ب مشکل خوردن ..توی این مدت گفت به من فرصت بده .واقعاااااااااا هم تغییر کرد .اما از اول همیشه به حجاب من گیر میداد .تا اینکه من خواتم محل کارمو عوض کنم .گفت اگه عوض کردی دیگه دور منو خط بکش .منم عوض کردم . و الان 7ماهه کلا منو ول کرده هرچی پیام میدم جوابمو نمیده .فقط گفت بهت گفته بودم باید حرفمو گوش کنی .و بین منو کار تو کار رو انتخاب کردی .          من حال روحیم خرابه خیلیییییییی دوسش دارم .چکار کنم ؟ هرچی پیام میدم جوابمو نمیده .توروخدا کمکم کنید. باید این را هم بگم که من گفتم میترسم بازم منو ول کنی .من کارمو هم از دست ببدم بعد توام ولم کنی.  (((((بهم گفت بهت تضمین میدم همین الان بریم عقد کنیم اگه خواستی تضمین از این بالاتر ندارم ))).اما من........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارت چیه؟ پسره کارو شرایطش چیه و چند سالشه؟

بعدم ۶ سال با یه پسر بدون عقد ؟

نظر منو بخوای کارت را انتخاب کن مرد جز ازار هیجی ندار

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2728

ینی توزندگیم ی مشکلی پیش بیاد راحت ولت میکنه ولش کن بابامرد زندگینیس بخدا

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

اگه شما 37 سالته حتمن اون آقا یا همسن شماس یا بزرگتر

واقعن اخلاق بچگونه ای داره 

قبل ازدواج ک اون حقی نداره واس زندگیه شما تصمیم بگیره

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
کارت چیه؟ پسره کارو شرایطش چیه و چند سالشه؟ بعدم ۶ سال با یه پسر بدون عقد ؟ نظر منو بخوای کارت ...

من کارمندم .رفتم توی یه شرکت داروسازی.حسابداری میکنم.  اونم والا تقریبا بیکاره .دوربین نصب میکنه. درماه 2تا کار بگیره

این رابطه سمیه سمی،چون ظاهراً فقط شماروداغون می‌کنه اونم ازاین وضع سواستفاده می‌کنه ،توروخداولش کن یه مدته اذیت میشی بعدحالت بهترمیشه. مرگ عزیزهم فراموش میشه چه برسه به این .....

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......
2706