2726

سلام صبح بخیر

یه مدته تو فکر اینم یک تاپیک بزنم راجع به حق الناس

اگه مواردی رو دیدین یا میدونین که حق الناس محسوب میشه برای هم تعریف کنیم و یادآور بشیم

شاید خیلی وقتا فراموش کنیم و حقی به گردنمون باشه.

حق همسر.فرزند.مادر.پدر.همسایه وغریبه و...

لطفا همتون جواب بدین

تشکر🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکنارش خیلی چیزهای دیگم هست

بله هست خیلی چیزا که ما فکرشم نمی کنیم وجدی نمیگیریم وخیلی ساده ازکنارش میگذریم وممکنه به خاطر این سهل انگاری ما هزاران مشکل برا دیگران پیش بیاد ولی الان زیاد حضور ذهن ندارم

2728

حق الناس

مرده عزیزم😊

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

حق االناسع من با بچم مدااااام تو خونه باشیم و رعایت کنیم واسه کرونا و همش الکل به دست باشیم و همه جا ماسک بزنیم ولی یه عده انگااااار نه انگااااار باشن نه ماسکی نه رعایت پروتکلی هیچچچچچ 

خدا ازشون نگذره ایشالاااااا بدترین حق الناس به گردنشونه چون ما مسئول جون همدیگه ایم تو این شرایط بد کرونا😐😐😐😐😐😐😐😐

خواهشاااااا ماسک بزنین میرین بیرون 

حق الناس فقط این نیست پول کسی بالا بکشی 

اگه دلی بشکنی. اگه با حرفت جدایی و سردی و دعوا تو یه خانواده راه بندازی. اگه کسی مسخره کنی 

و اگه پشت کسی حرفی بزنی و راضی نباشه حق ناسه

مسخره کردن 

دل شکوندن 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

فعلا مهمترینش رعایت بهداشت .مهمونی نرفتن.عزاداری نرفتن.مسافرت نرفتن.مردم دارن میمیرن کادر درمان داره میمیره مردم کاسبی ندارن ای خدا

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم

حق الناس یعنی سست عنصری  و بی ارادگی و نامردی یک مرد رو بندازی گردن زنی که دوست داشته اونچه ک دلش میخواد بپوشه 

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
2706