2726
عنوان

چه خوابای عجیبی دیدم کسی میدونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 23 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تعبیر خوابای گوگل با تعبیرای من فرق داره😜 لحاف و ... کلا پارچه رو ما به مهمون تعبیر میکنیم. یا مهمو ...

مثلا ادم خواب ببینه یه خونواده ای چندبار میان خواستگاریش تعبیرش چیه؟ 

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  
2728

من حس تاپیک ندارم بچها چن وقته سرم خیلی میخاره وکلی چربی و پوسته سفید ازش میاد بیرون وقتی میخارونم چیکارکنم شامپومم خوبه شپشم ندارم فک نکنم چون کلا موهام شده پوسته هاس سفید دون دون امروز میرم حموم فردا دوباره میخاره دگ مردم بخدا 

من حس تاپیک ندارم بچها چن وقته سرم خیلی میخاره وکلی چربی و پوسته سفید ازش میاد بیرون وقتی میخارونم چ ...

خب شوره اس دیگه برو داروخانه شامپو ضد شوره بخر، آبی هم که سرتو میشوری زیاد داغ نباشه.

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
مثلا ادم خواب ببینه یه خونواده ای چندبار میان خواستگاریش تعبیرش چیه؟ 

اگه واقعا همچین آدمهایی در واقعیت وجود دارن شاید واقعا پسره میخواد ولی یکی مخالفه و در واقعیت پیش نمیاد. اگه در واقعیت اون افراد وجود ندارن و خواب افراد ناشناس و خواستگار میبینی پس گره تو ازدواجت افتاده، ولی ان شاالله که خیره.

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
اگه واقعا همچین آدمهایی در واقعیت وجود دارن شاید واقعا پسره میخواد ولی یکی مخالفه و در واقعیت پیش نم ...

وجود دارن فامیلن من اصلا پسره رو ندیدم واونم منوندیده اما دوبارخواب دیدم مامانش بادختراش اومده بودن دفعه سوم خواب دیدم با دوتاپسراش امادفعه سوم انگار یکی ازپسرا یعنی داداش بزرگش راضی نبوددقیق یادم نیست فکرکنم اینطور بود. مرسی انشالله🙏

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا