2733
2734

چه گیرایی میدینا

یه جوری میگی قرار اول نباید گل میاورد انگار توی کتاب قانون ثبت شده و عمل نکردن بهش گناهه

حالا طفلک خواسته یه حرکتی بزنه مثلا

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه گیرایی میدینا یه جوری میگی قرار اول نباید گل میاورد انگار توی کتاب قانون ثبت شده و عمل نکردن بهش ...

😆😉 ب همه چی حساسم من بخدااا 

احساس میکنم بت بقیه دخترام اینجوری بوده

😆😉 ب همه چی حساسم من بخدااا  احساس میکنم بت بقیه دخترام اینجوری بوده

ببخیال

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738
ببخش اسی من دوست پسر نداشتم نمیدونم ,عایا دیت همون دیداره؟‌😕😁 چه باکلاااااس خب چیکار کنه بیچاره چ ...

dateمنظورش قرار اوله ولی درک نمیکنم چرا انگلیسی رو ب فارسی مینویسن چنبار خوندم تا فهمیدم دیت همون date هس😐

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
 dateمنظورش قرار اوله ولی درک نمیکنم چرا انگلیسی رو ب فارسی مینویسن چنبار خوندم تا فهمیدم دیت ه ...

متوجه شدم عزیزم جنبه فان داشت کامنتم

برم همسرمو بیدار کنم یه دیتی تازه کنیم 😁

۷ صبح قرار داشتی؟

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)

یاد بفرمایید شام افتادم 😁

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706