2737
2734

پر از خشم و عصبانیتم از مالکی که از موقعیت کرونا سو استفاده میکنه و پول خون آدمو بابت تمدید قرارداد میخاد. از میوه فروشی که ماهرانه ی عالمه میوه گندیده تو پاکت خریدت میذاره. از کارمند بانکی که به دروغ میگه سیستم قطعه و عجیب بعد از صبحانه خوردن و کارهای شخصیش سیستم وصل میشه. از دندون پزشکی که ادعای دوستی میکنه ولی  بی حساب رقم میگه طوری که حتی یادش نمیاد مبلغی که هفته پیش گفته و ادعا کرده کلی تخفیف داده  دوبرابر مبلغ امروزش بوده.. از پدرم از پدرم عصبانی ام که با 87 سال سن ملک و املاکش و دودستی چسبیده و حاضر نیست به بچه هاش و شرایطشون فکر کنه  

بچه ها من از همه دنیا عصبانی ام بغض دارم  باورتون نمیشه تمام بدنم درد داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا همه درد دارن انشالله خدا کمکت کنه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2731

دنیا همینه تو فقط میتونی خودت خوب و انسانیت داشته باشی نمیتونی دیگرانو خوب کنی 

واقعااا چرا انقدر حرص پول 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

منم همیشه میگم خدایا روزی رو برسون که هیچ صاحبخونه‌ای،خونه‌اش نشه منبع درآمد براش و خون مستأجر رو نکنه تو شیشه!

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

الان همه همینن

من و شوهرم کلا ۱۳۴ هزار تومن توی کارتمون داریم، تا دوباره شوهرم کار کنه ببینه چقدر بهش میدن....یعنی روزانه باید خرجی در بیاریم

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2738

عزيزم تو خوبي كن و در دجله بنداز.

باور كن در بيابان ايزد كمكمت ميكنه

اين قانون خداوندي هست. يعني بالا بري پايين بياي، خوبي كرده باشي خوبي ميبيني (يه جايي يه روزي، ممكنه ديده باشي ولي شما تا حالا دقت نكرده باشي)

خلاصه قانون خدا نگفته ببين طرفت چطوره گفته تو خوبي كن.

فکرشونکن خدای نکرده ام اس میگیری میوفتی گوشه خونه

به قول نی نی سایتیا تو رو تو قبر بقیه که نمیذارن که

بااین افکار بیخودی،فقط خودت و مریض میکنی

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

تاپیکای منفی سرصبح اکثرا فکر میکنم عمدین، که بیش از پیش باروح و روان ملت بازی بشه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

من که گزارش زدم برای تاپیک سیاه و منفیت اونم صبح اول صبحی....بای

اره پس واسه قبرش چی ببره بیچاره

بیچاره پدر و مادرت با بچه ای مثل تو بعد میگن دختر دلسوز صد سال دختر اینجوری نمی خام 😏😏😏

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
2706