2737
2734
عنوان

خانوما به نظرتون وقت زایمانه؟

808 بازدید | 42 پست

من از حدودا پنج و نیم‌صبح دل درد و دلپیچه شدید دارم ، چندبارم‌دستشویی رفتم، وقتی دراز میکشم‌زیر دلم‌بیشتر درد میگیره، یه دردی انگار توی شکمم هست هردفعه یه جاشه تقریبا پراکندست ، الان هفته ۳۸ هستم به نظرتون برم‌بیمارستان یا یکی دوساعت دیگه صبر کنم خوب نشد برم؟ 

خدایا خودت مواظبش باش🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه لیوان شربت گلاب زعفرون بخوروبروبیمارستان .کدوم شهری عزیزم؟

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏
پاشو برو دیگه چه بیخیالی ننه 😁🤩

😁😁😁نه بیخیال نیستم به شوهرم‌گفتم برو سرکار دردم‌خوب نشد یساعت دیگه میگم بیای دنبالم محل کارش نزدیکه ، یعنی دل پیچه و دل درد از علائم‌زایمان میتونه باشه؟

خدایا خودت مواظبش باش🙏
2738
یه لیوان شربت گلاب زعفرون بخوروبروبیمارستان .کدوم شهری عزیزم؟

نمیخوام طبیعی زایمان کنم، قراره سزارین بشم دکترم‌گفت علائمی داشتی بیا بیمارستان، الان نمیدونم‌این علائم زایمانه یا نه دل پیچه و دل درد تهران‌هستم

خدایا خودت مواظبش باش🙏
درد زایمان تقریبا ریتمیکه یعنی با فاصله مشخص مثلا یک ربع یه بار میگیره تا فاصلش کم میشه مال من اینطو ...

حدودا هر بیست دقه یه ربع یه دل پیچه میگیرم‌ میرم دستشویی، راه میرم‌بهترم ولی دراز میکشم اذیتم‌میکنه

خدایا خودت مواظبش باش🙏
😁😁😁نه بیخیال نیستم به شوهرم‌گفتم برو سرکار دردم‌خوب نشد یساعت دیگه میگم بیای دنبالم محل کارش نزدی ...

نمیدونم ننه. من نزاییدم تا حالا

ولی ولی ولی اگر امروز نی نیت اومد اسم من یادت نره. برای ندا آرزوی خوشبختی و سلامت کن. منم دعا میکنم خودت و نی نی سلامت باشید 😍😋😘

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

مامانم میگه قدیم موقع زایمان وقتی بود که یه مایع مثل مف سبز رنگ ازت بیاد بیرون اونموقع میرفتیم بیمارستان سریعم فارغ میشدیم

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
نمیخوام طبیعی زایمان کنم، قراره سزارین بشم دکترم‌گفت علائمی داشتی بیا بیمارستان، الان نمیدونم‌این عل ...

بروعزیزم حداقل یه معاینت میکنن مطمعن میشی بچت سالمه.نمیخوام بد به دلت راه بدم یه وقت خدایی نکرده زبونم لال پی پی نکرده باشه یا بند ناف دور گردنش نباشه

2706