2726
عنوان

همسایه بالایییییی مون

483 بازدید | 13 پست

خوشبحالش  چقدر عمیق  و قشنگ خوابیده  که صدای خرو پفش  به گوش من میرسه منم مثل جغد بیدارم   🤣چنین  خفتم  آرزوست  .  خوررررر    خووووووور      خخخخخخووررر  🤣🤣

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی  دیوار خونه هاتون اینقد افتضاح نازکه خدایی شما مواظب باشید صدایی ازتون نره اونور خخخخ ...

نه بابا  اون خیلی خرو پف میکنه   زنش همیشه  شکایتشو میکنه به منکه  شبا من نمیخوابم    وقنی این میره  سرکار  من میخوابم    خیلی شدیده  چاقم هست  بیچاره

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
اهان بنده خدا خانمش

اره  میگه بهش میگم برو عمل  کن میگه میترسم    اخه پولیپ داره و لوزه سوم   زنش میگه    

من اینجا  از خروپفش  بزدار میشم  بیچاره زنش

اره  میگه بهش میگم برو عمل  کن میگه میترسم    اخه پولیپ داره و لوزه سوم   ز ...

خانواده پدری من بیشترشون خروپف میکنن

بخصوص اگه خسته باشن

اگه یکی پیش عمو بزرگم بخوابه

از صداش بیدار میشه

گوشگیر اسفنجی من میزارم داخل گوشام از فروش کالاهای پزشکی خریدم :( 

داشتم یه زمانی  ازون گوشگیرا ولی زیادم تاثیر نداره