2737
2734
عنوان

رمز دوم پویا بانک سپه

929 بازدید | 11 پست

کسی جدیدا عابر بانک سپه گرفته چه جوری رمز دوم فعال کردین عابر بانک اصلا گزینه ای به نام رمز دوم نداشت فقط تغییر رمز بود همین باید چی کار کنم بدون رمز پویا هیچ خریدی نمیشه انجام داد حتی نمیتونم موجودی بگیرم

منم اول رفتم بهم نداد یه شعبه دیگه رفتم عابرمو زدم تغییر رمز زدم ولی پویا رو نداد ک فقط رمز دومه پویا رو فک کنم باید بری شعبه بانک بعد فعالش کنی

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همراه بانک سپه  برید شعبه رمز و پسوردش بگیرید رمز دوم پویا، کارت به کارت ؛ گردش حساب .... اک ...

ممنونم آره باید برم شعبه نمیدونم چرا همون کارمندی که حساب باز میکنه این راه نمایی ها رو نمیکنه فقط گفت نرم افزار بانک رو نصب کن دیگه نگفت رمزتو باید از بانک بگیری حتی ب افعال کردن اس ام اس هم دوباره رفتم...

2738
منم سپه دارم لازم نیس بری شعبه تو گوگل بزن   ی کدی بهت میده با اون کد میتونی رمز پویارو فعال یا ...

اگه میشه دقیقا بگین چی سرچ کنم چون اون سرشماره و کد ussd فعلا غیر فعاله اگه منظورتون پیامک به سرشماره 6715014هست اونم غیر فعاله

چی شد بلاخره فعال کردی؟منم موندم چجوری فعال کنم .حال ندارم برم بانک

دقیقا منم مثل شما همش منتظرم یه روش غیرحضوری کارکنم که نرم شعبه هنوزم بدون رمز پویام وهیچ‌کاری نمیتونم انجام بدم