2726
عنوان

کسی از مشهد هست؟سوال واجب دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5047 بازدید | 62 پست
درمانگاه های امام حسین متخصص میشینه با دفترچه امااا کرم های دست سازشون رو تو مطب میدن...اگرم دارو و ...

اینم عالیه مادر سوهرم همیشه میره همین جا 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روبرو خودمون ولی من تابحال تعریف نشنیدم از چه لحاظ خوبه ؟

پدر شوهرم رفت عمل قلب بردنش اونجا حالا یا چون جانباز بوده خیلی رسیدگی کردن بهش خودش ک میگفت عالی بوده

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728
واقعا چه بد شده من رفتم برا زایمان طبعی چون تعربفش خوب بود گفتن 4 ملبون میگیرن براهمین رفتم بنت الهد ...

من بنت الهدی بی حسی داشتم...۶عصر خوابیدم..۱۱بیدار شدم دیدم دوساعته بچم دنیا اومده😁

اتاق خوب...یخچال پر...وسایلی که دادن به بچه  البوم و متکا و قنداق و تب سنج و جغجغه و....

اما دکترم خوب نبود.

بخیه هام رو بد زده بود که هرکی میدید میگفت کدوم بیمارستان دولتی رفتی😒

تامین اجتماعی داری؟ هم فارابی هم ۱۷شهریور هزینه هاش اونجا رایگانه فقط ۶صبح باید نوبت بگیری وگرنه پ ...

ازکجا بفامم دکتر عرفانیان چه روزهایی بیمارستان فارابی هس ک ۶صب روز قبلش وقت بگیرم

من بنت الهدی بی حسی داشتم...۶عصر خوابیدم..۱۱بیدار شدم دیدم دوساعته بچم دنیا اومده😁 اتاق خوب...یخچا ...

واقعا برامن درو بستن دست پرستارم وگرفتم گفتم من بیکس وکارم توروامام رصا کمک ام کن دلش برام سوخت اخر کار اومد سر بچم معلوم بود راهنمایی کرد زور بزنم تا این کارو کردم خدا انگار نجاتم داد وای به من بیحسی نزدن شما طبیعی بودین

واقعا برامن درو بستن دست پرستارم وگرفتم گفتم من بیکس وکارم توروامام رصا کمک ام کن دلش برام سوخت اخر ...

اره طبیعی بودم.

اما از اول یه ماما کنارم بود...حتی بی هوشم بودم ۳-۴نفر با دکتر بالا سرم بودن...جریان چی بوده🙄

اتفاقا گفتم ایندفعه بی حسی نزنم به هوش باشم ببینم اینا بامن چیکار میکنن

اره طبیعی بودم. اما از اول یه ماما کنارم بود...حتی بی هوشم بودم ۴نفر بالا دکتر بالا سرم بودن...جریا ...

خوش به حالت خدایی خدا خیلی دوست داره من ازاول بیدار بودم چقدر درد کشیدم چند تا ازخانم ها که زایمان کردن وداشتن میرفتن ب پزشکا گفته بودن برامن خیلی دعا کردن حنجرم پاره شده بود حتی درم روم بسته بودن

2706