2726

توروخدا واسه منم دعا کنید نماز خون بشم😭

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاالله سایه شون رو سرتون باشه من صبحا با صدای الحمدِش بیدار میشم و عشق میکنم ولی بلند نمیش ...

حس خیلی خوبیه👌

خدا در کنار هم نگه تون داره عزیزم🌹🌹

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
نظامی هستن؟😊

من از همون اول گفتم شوهرش حتما نظامیه

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
2728

دوستان سلام. التماس دعا از تک تک تون. فقط خواستم یه تجربه ای رو بکم. برای خواندن نماز اول وقت مخصوصا صبح ها نذر بدید. منم خیلی دوست داشتم نمازام اول وقت باشه اما نمیشد تا اینکه یه نفر گفت صلوات نذر کن. 

شکر خدا توفیق حاصل شد

از برکات نماز اول وقت توفیقات الهی در همه ابعاد زندگیت هس

البته باید مراقبه کنی غیبت و ....

در کل خدارو شکر می کتن خانواده نمازخون علی الخصوص اول وقت دارم.

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
تمرین کردم یاد گرفتم باز فراموش میکنم فورا

خب شاید مستمر ادامه ندادی، الان که دیگه هزاران راه و نرم افزار هست ازونا استفاده کن عزیزم، حتی میتونی از روی گوشیت بخونی، یا مثلا صدای خودتو ضبط کنی و موقع نماز پخش کنی، کافیه بخوای و از خدا طلب کمک کنی، بهترینها رو برات آرزو دارم🌸 

برا منم دعا کن تو رو خدا نزدیک چهل سالم میشه هنوز ازدواج نکردم 😭 

حتما عزیزدلم اگر لایق باشم، نماز جعفر طیار رو چندین جمعه بخون برای ازدواج شنیدم مجربه

دوستان سلام. التماس دعا از تک تک تون. فقط خواستم یه تجربه ای رو بکم. برای خواندن نماز اول وقت مخصوصا ...

چه ایده ی خوبی👌👌👌👌🌹🌹🌹

اگه خدا قبول کنه منم اول وقت میخونم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
اره واقعا مرسی از کمکت از گوشیم کمک میگیرم

عزیزم یک نرم افزارهایی هم برای آموزش در زمان سن تکلیف و... هست، من خونه یکی از اقوام دیدم دختر ۹سالشون از روی اون میخوند، وقتی یک بچه ۹ ساله بتونه یادبگیره دیگه شما هم قطعا و حتما میتونی👌👌👌 ناامیدی و یاس همیشه از جانب شیطانه

من وقتی نمازام اول وقت بود خیلی برکت داشت زندگیم چه مادی چ معنوی.. خبلی موفقیت کسب کردم و اصن زندگیم ب نظم بود

الان ک اخر وق شده اصن همچیم بهم ور شده همش وقت کم میارم بهیچکارمم نمبرسم😢

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.

چه حقیقت تلخی!!!

☑همگان قبل از وقت پرواز در فرودگاه حاضر میشوند

☑همگان قبل از وقت دکتر در مطب وبیمارستان حضور می یابند

☑همگان قبل از وقت ویا دقیق سر وقت در اداره حاضر میشوند

اما هنگام نماز میگویند: خوابمان سنگین است...

مشغله هایمان زیاد استگرفتاریم... و .....

✔به راستی که الله عزوجل چه زیبا فرمودند:

بل تؤثرون الحیاة الدنیا

بلکه شمازندگی دنیا را بر آخرت ترجیح میدهید.

▪آیا تاکنون به اندوخته های خود برای آخرت فکر کرده

2706