2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرونا نه..نگرانی نداره...فکراقتصاد...شرایط ایینده این چیزها

من از مرگ میترسم  خیلیییییی     فکر اقتصادیم  همیشه بوده دیگه   سِر شدیم  دیگه   😕

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
2728
2738
دوماهه خواب ندارم نمیدونم بخدا همش از خواب میپرم قرص نخورم شب تاصبح مثل جغد بیدارم شده دوروز نخوابید ...

سعی کن قرص نخوری،،،گلاب بریز رو پارچه تمیز بذار رو پیشونیت،آرامبخشه،بابام همیشه همین کارو میکنه

مرگ ترس نداره انقدرخوبه..ارامشه..

واییی نه  خیلیم ترس  داره    خدا نیاره   چه ارامشی  اخه  ادم  نمیدونه  روحش کجا میره  و چی میخواد به سرش  بیاد  غریبو تنها  سرگردان   واییییی  حالا  این هیچ    خدا دور کنه  از نزدیکان و عزیزان   اصلا نمیتونم تحمل کنم  صد دور از جون  همه   کاش مرگی  نبود 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
سعی کن قرص نخوری،،،گلاب بریز رو پارچه تمیز بذار رو پیشونیت،آرامبخشه،بابام همیشه همین کارو میکنه

جدی مرسی عزیزم حتما امتحان میکنم قبلا روی رخت خابم گلاب میزدم فایده نداشت

2706