2733
2734
یعنی کبابش کنید 

😂😂😂نه یعنی کم کم به مرور زمان مطیع میشه .گفتنش اینجا راحت نیست خودش کم کم ب حرفامون گوش میده وب هر طرف که بخوای میتونی بکشیش  منظورم این بود

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه این راهکارها که خانومها گفتند درسته اما یه چیز دیگه ای که خیلی مهمه، در عین حال که محبت میکنی، مغرور باش و خودتو کوچیک نکن، اگر خطایی کرد باهاش سرسنگین شو، اگر نظر درستی داری کوتاه نیا، زنهایی که واسه خودشون ارزش قائل نیستند، خیییییییییلی زودتر از چیزی که فکرش بکنی از چشم مردها میفتن.

...
همه این راهکارها که خانومها گفتند درسته اما یه چیز دیگه ای که خیلی مهمه، در عین حال که محبت میکنی، م ...

با این کاملا موافقم و تجربش کردم.

زنی که از هیچی ناراحت نشه و هیچی نگه هر بلایی سرش میارن.باید واسه خودت چارچوب و عقایدی داشته باشی👌👌👌🌹🌹🌹😘😘😘

هشدار که آرامش مارا نخراشی☠
2728
با این کاملا موافقم و تجربش کردم. زنی که از هیچی ناراحت نشه و هیچی نگه هر بلایی سرش میارن.باید واسه ...

من اینو تو همین نی نی سایت فهمیدم، بعد تو زندگی اطرافیان دقت کردم، متوجه شدم، اکثر خانمهایی که میان درد دل میکنن، از شوهرشون کتک خوردن.......، من میبینم از اولش، هی از شوهرشون خطا دیدن هی کوتاه اومدن، هی خودشونو کوچیک کردن، البته مرد بد خدا نصیب نکنه، کاریشم نمیشه کردها

...

دوست داشتن کار دل هست هر چند رفتار آدمها هم روی دوست داشتنشون اثر داره اما خب به نظرم اگه آدم رفتارهاش با نیت خالص باشه اون خلوص در رفتار قطعا اثر گذاره اگرم نذاشت این چیزی رو از دست نداده اونه که ضرر کرده