2733
2734
عنوان

با ی دلشوره عجیبی از خواب پاشدم

756 بازدید | 37 پست

سلام،دیشب تا خوده صبح خواب های آشفته دیدم، از اونا که پا میشی ی لحظه گیجی فکر میکنی تو واقعیت اتفاق افتاده....

نمیدونم چی شد که ناخودآگاه و غیر ارادی رفتن تو واتس اپ تو کاربریش... همینطوری تو دلم داشتم گپ میزدم باهاش دیدم یهو آن شد....

کاش این اجازرو داشتم بهش پیام بدم و یکم خودمو و حرفایی که این چند وقته تو دلم موندرو بگم و خودمو سبک کنم😔

پاشم برم اماده شم برم اداره، فعلا تنها جایی که ارامش دارم اونجاست....

با اینکه نمیبینمش ولی همین که میدونم زیر یک سقف با همیم کافیه برام😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تمام نیروی نداشتمو جمع کردم، دستامو گذاشتم رو پاهام و گفتم الهی به امید تو ، خدایا امروز نا امیدم نک ...

ان شاءالله ک امروز با دل خوش برمیگردی

خوابهای آشفته ات بخاطر دل مشغولیهای این چندوقتته گلم ب امید خدا ب خواسته ی دلت میرسی و دلت آروم میگیره

بودن تو دلیل نمی‌خواهد؛ تو خودت دلیل بودنیبودن من را دلیل باش.
2738
سپیده جان چه خبر ؟

هیچی

امروز همکارم نبود مرخصی بود، فقط سرباز امریه بود

اونم فقط دو دفعه ز زد، یبار صبح بابت کلاس و ابلاغ که چرت بود الکی بود

یبارم بابت ی پرونده

همش همین

[QUOTE=157450012]هیچی امروز همکارم نبود مرخصی بود، فقط سرباز امریه بود اونم فقط دو دفعه ز زد، یبار صبح بابت کلاس ...[/QUOTE

خداییش تو اینجور محیطا خیلیم سخته بخواد ببینتت زود تابلو میشه همین الان  n بار برا این ابلاغه الکی زنگ زده   ایشالله زود آخر ماه بشه حجم کارا بره بالا بهانه داشته باشه برای دیدنت

[QUOTE=157450012]هیچی امروز همکارم نبود مرخصی بود، فقط سرباز امریه بود اونم فقط دو دفعه ز زد، یبار ص ...

والا

خفم کرد

پیام / زنگ و چرت پرت بابت ی ابلاغ مسخره😐

د یا برو سر اصل مطلب یا بیخیال شو کلا

والا خفم کرد پیام / زنگ و چرت پرت بابت ی ابلاغ مسخره😐 د یا برو سر اصل مطلب یا بیخیال شو کلا

🤣🤣🤣🤣🤣

بیخیال نمیشه این داستان ادامه دارد ....

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
والا خفم کرد پیام / زنگ و چرت پرت بابت ی ابلاغ مسخره😐 د یا برو سر اصل مطلب یا بیخیال شو کلا

فردا اول وقت خودت بهش زنگ بزن بگو بابت ابلاغ زنگ زدم خواستم شما دیگه بیشتر از این ب زحمت نیوفتین😍

بودن تو دلیل نمی‌خواهد؛ تو خودت دلیل بودنیبودن من را دلیل باش.
2706