2726

وزنش کم شده .کم اشتها .مدتیه بدنش میخاره ..ی چیرایی بدنش میرنه مثل  جای نیش زدن حشره ای ..و بعد شدید میخارونه ..یا جایی از بدنش باد میکنه 

با عرض معذرت اولیش بیضش بود ...

الانم دهنشه لب پایین باد کرده ..بدنش چ جای نیش حشره باسه یا نباشه همش میخارونه ..

بواسیر خیلی وقته درگیرشه ۳ سال خونریزیش شدید هم داشته 

ولی چند ماهیه شکر خدا خونریزی نداره اگه داشته باشه کم 

میترسم زبونم لال بیماری خطرناک داشته باشه 

لازمه ازمایش ؟

چه دکتری بره برای فهمیدن علت این علاعم ؟

این علاعم ربطی ب بواسیر داره 

چ ازمایش باید انجام بده 

21 ماه دی سال 99 روز یک شنبه   شروع ختم  قرآن ..ان شالله بتونم  کم کم کل قرآن رو حفظ کنم ..به امید آن روز ❤❤❤❤❤❤💖😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی دکتر برین خب

واسه نفرتی که تو دل همه جا دادی واسه رسیدن به همین لحظات پایانی،این یکیم واسه فقر تحمیلی حوادث طبیعی واسه هر تبیعضی که فک بکنی واسه تبیعدی واسه پیروزیه جلو پلیدی🙃🤍
2728
عزیزم حتما برید دکتر ممکنه سیستم ایمنی بدنشون با چیزی درگیر شدن حتی ازمایش خون بدن... معطل نکنید و ...

دکتر چی

21 ماه دی سال 99 روز یک شنبه   شروع ختم  قرآن ..ان شالله بتونم  کم کم کل قرآن رو حفظ کنم ..به امید آن روز ❤❤❤❤❤❤💖😙
دکتر عمومی هم. برید اون آزمایش مینویسه مشخص میشه

چند ماه پیش ازمایش خون انجام داد شکر خدا چیز خاصی نبود 

چ ازمایش خونی ب دکتر بگه بنویسه 

بنظرتون این علاعم خطرناکه؟

چند ماه پیش ازمایش خون انجام داد شکر خدا چیز خاصی نبود  چ ازمایش خونی ب دکتر بگه بنویسه  ...

دکتر خودش میدونه چی بنویسع

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2706