2733
2739

هنوز ندیدمش اون تویه بیمارستان دیگس منم هنوزبستری ام کسی مشکلی مشابهه من تو اطرافیان داشته بچش زودخوب شده باشه

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  

نوه دایی منم همینطور بود دقیقا همین دوتا مشکل رو داشت و الان خداروشکر سالم و سرحال هست فک کنم کلاس ششم یا هفتم باشم 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوه دایی منم همینطور بود دقیقا همین دوتا مشکل رو داشت و الان خداروشکر سالم و سرحال هست فک کنم کلاس ش ...

حالم بده توروخدا دعاکنین

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
2728

خواهش ميكنم مطمئن بشواصلابچت اين مشكلوداره يانه بچه داداشه منوچندروزتوي بيمارستان بستري كردن گفتن انسدادروده و...چه بلاهايي كه سراين بچه نيومداونجابعدم انتقالش دادن به هزاربدبختي بارضايته شخصي بيمارستان دولتي اونجاگفتن بچه هييچ مشكلي نداره واونجافقط بخاطرپول بستريش كردن الانم خداروصدهزارمرتبه شكرخوبه خوبه هيچ مشكلي هم نداره دوماهشه

ایقد علم پیشرفت کرده ک دیگه نباید نگران ای مسائل بود.اکثر بچه ها موقع تولد مشکل تنفسی دارن ک بعدچندروز خوب میشن.واسه اون مشکلش هم خود دکتر میدونه چکار کنه.پس نگران نباش‌ گلم.انشالله زود میاد بغلت

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
حالم بده توروخدا دعاکنین

سلام مبارک باشه

اصلاااا نگران نباش آن شالله زودی خوب میشه 

من پارسال همین موقع ها بود بچم زود دنیا اومد ده روز NICU بود آنقدر اذیت شدیم که حد نداشت در صورتی که چیز خاصی نبود  شکر خدا الان صحیح و سلامت 

الهی که بزودی زود بچت حالش خوب میشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738