2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من چون نامزدم اسفند ماه فوت شد و ما يكم اسفند يه رابطه ى سطحى داشتيم و من تا الان درگير توهم باردارى هستم البته خودمم هنوز نميدونم باردارم ميستم نميدونم دو بار تست بتا دادم بتاى دومى ماهه قبل بود هر دو منفى كلى بيبى چك همه منفى  ولى همش ميگم شايد آزمايشگا اشتباه كرده يا بيبى كا مشكل داشته  من مدام توى گوگل مطالب مختلف ميبينم راجبه بارداريهاى نادر هر ماه هم پريود شدم خرداد هم روز دوم پريودم رفتم سونو البته دكتره سونو نميدونست جريان چيه و من بهونه ى كيست رفتم كه گفت چيزى نيست و فقط يه فيبروم كوچيكه ولى باز با خودم ميگم شايد دقت نكرده،شكمم تغييرى نكرده اصلا.يه جلسه روانشناس رفتم گفت وسواس فكرى دارى و بهاطر نامزدت دچاره فقدان شدى.من واقعا باردارم يا نه؟شش كيلو كم كردم نابود شدم،بگيد من چم شده؟كمكم كنيد،بچه ميبينم استرس ميگيرم زن حامله ميبينم بدنم ميلرزه از استرس باردار بودن نابودم دلم ميخواد به زندگى عاديم برگردم

2714
من چون  نامزدم اسفند ماه فوت شد و ما يكم اسفند يه رابطه ى سطحى داشتيم و من تا الان درگير توهم ب ...

خدا رحمتش کنه ولی واقعا وسواس پیدا کردی .دیگه چطور باید باشه که باردار باشی .نیستی دیگه تمااام 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706