2726
عنوان

بعد دوسال بی بی چک و ازمایشم مثبت شد 😍😢😢+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1507 بازدید | 102 پست
مبارکه،الان ازخواب بیدارشه میخوادببینه؟

اره 😅خیلی احساسیه اون برگه و تنها ببینه پس میوفته 

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مبارکه ،چشمات روشن،انشالله بسلامتی زایمان کنی،به دنیای شیرین مادرانه خوش اومدی😘

ممنون کاش راحت بگذره و بمونه برام

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
2728
من از عمق وجودم از خداوند میخام تاپیکهای خیانت جاشو ب تاپیک های بارداری بده و دیگه هیچ خانمی توی امض ...

اره واقعا

قربونت. من اولین بار سینه درد گرفتم و خیلی متورم و سفت شدن  بهترین ارزوها رو برات دارم  ...

منم امیدوارم تستت مثبت بشه 😍

اولین بارت بود لتروزول خوردی

نه ۴ دوره کلا من انواع امپول و دارو هارو خوردم تو این دوسال 

مبارکه انشالله بسلامتی ازتودلیت بخواه برای من دعاکنه به حاجتم برسم خیلی گرفتارم❤️

سلامت باشی 

واهایی چشم😍

ممنون کاش راحت بگذره و بمونه برام

راحت که...عزیزدلم سختی های خودشو داره،استرس های دوران بارداری که بچه میمونه بچه سالمه و....همه ش طبیعیه،به خداتوکل کن انشالله میمونه براتون😘منم بعددوسال باردارشدم پسرم الان۳سالشه😊

رنگهای رنگین کمونو نمیخام_نامه های راه دورونمیخام_لحظه وساعت وعمرمن تویی_ختم کلام بابااااامن فقط تورومیخام❤💋حالیته؟!
گلم چند هفته ای بتات چند بود؟

دکتره گف ۲ هفته ای به احتمال زیاد چون بتامم کم بود  

۴۱ بتا 

ولی چون لک ندارم گف فقط باید دو برابر بشه قراره چهارشنبه تکرار کنم

سلامت باشی  واهایی چشم😍

ببین چه نی نی بشه اون که برای من دعامیکنه🤩🤩🤩

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  
ای جووووونم مبارکت باشه مامان خانوم😍 چندسالته

۲۱ سال 

از ۱۹ تو اقدامم 

ممنون عزیزم

2706