2737
2734
عنوان

تخت نوزاد نوجوان یا تخت گهواره شو این مدلی؟👇

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
من يه ست كالاسكه كرير برند ببكو آلمان خريدم كه الان بچم 9 ماهشه فقط يه بار استفاده كردم و نو نو هست  و الان قصد فروش دارم اگه ميخواين براي سيسموني كاملا نو هست الان نمايندگي 13 ميليون و 900 هست
ولي من 6 ميليون ميفروشم
چون ديگه به كارم نمياد بازم كسي خواست تخفيف هم ميدم

سلام 

من يه ست كالاسكه كرير برند ببكو آلمان خريدم كه الان بچم 9 ماهشه فقط يه بار استفاده كردم و نو نو هست  و الان قصد فروش دارم اگه ميخواين براي سيسموني كاملا نو هست الان نمايندگي 13 ميليون و 900 هست 

ولي من 6 ميليون ميفروشم 

چون ديگه به كارم نمياد بازم كسي خواست تخفيف هم ميدم

2731

۱۱۰خیلی کوچیکه اگه بالشت هم بذاری که واویلا نهایت تا۲یا۳سال شاید بتونی استفاده کنی مال من۱۳۰در۸۰هست گفت تا۵سالگی اما به خاطررفلاکسش بالشت گذاشتم الان که یه سالش نشده نصف تخت رفته😐

من یه سینگل مامی مستقلم که دارم برا رفاه پسرکوچولوم تلاش میکنم،،لطفا ازپیج نوپام حمایت کنین.ziimo_shop
سلام من يه ست كالاسكه كرير برند ببكو آلمان خريدم كه الان بچم 9 ماهشه فقط يه بار استفاده كردم و نو ن ...

سلام ممنون که من که قرار نیس بخرم کالسکه اینا .ببینید از دوستان شاید کسی خواس ان شالله 😊

2738
۱۱۰خیلی کوچیکه اگه بالشت هم بذاری که واویلا نهایت تا۲یا۳سال شاید بتونی استفاده کنی مال من۱۳۰در۸۰هست ...

نه گلم از نزدیک ندیدم اندازشو ولی تو فیلم دیدم بچه بزرگتر هم داخلش خوابیده بود نمیدونم والا گف تا سه و نیم سالگی استفاده میشه قد بچه کوچیک باشه تا 4ونیم هم میشه

۱۱۰خیلی کوچیکه اگه بالشت هم بذاری که واویلا نهایت تا۲یا۳سال شاید بتونی استفاده کنی مال من۱۳۰در۸۰هست ...

ایواای زودی کوچیک شد ینی؟ !اینا ست لحاف تشک هم میدن روش که بالشتش کوچیکه فک کنم واسه همونم هس اندازه میشه 😂

شما از کجا گرفتید؟چند؟

نه گلم از نزدیک ندیدم اندازشو ولی تو فیلم دیدم بچه بزرگتر هم داخلش خوابیده بود نمیدونم والا گف تا سه ...

من یه سینگل مامی مستقلم که دارم برا رفاه پسرکوچولوم تلاش میکنم،،لطفا ازپیج نوپام حمایت کنین.ziimo_shop
ایواای زودی کوچیک شد ینی؟ !اینا ست لحاف تشک هم میدن روش که بالشتش کوچیکه فک کنم واسه همونم هس اندازه ...

این عکسو ببین مال پسرمنه ۱۳۰سانته وپسره من۶۸سانته۱۱ماهشه تاوسط اون ماهه میشه وقتی خوابیده وچون خیلی تکون میخوره توخواب هی میادپایینتر یابه نرده هاهم میخوره 😁😁برااین میگم شاید تا۳سالگی به زور جاشه توش 

من پارسال شهریور ۱تومن گرفتم البته سفیدش۸۰۰بود من با کمدش دادم رنگ کردن هرکدوم ۲۰۰کشید روش برارنگش

2706