2726
عنوان

من با این پدرشوهر کثافت چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2762 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره هفت خطه. هفت خوان رستم رو باید برم. ولی واقعا حریفشون نمیشم

اره بابا چیکارش داری ، این تیپ آدما رو باید اونقدررررررررررر استه استه از کنارشون رد شی که پرت بهشون نگیره چون هر کاری که تو فکرش هم نکنی میکنن ، شده زندگیه تو رم بپاشونه میکنه و واسه شوهرتم زن میگیره ، دیدم که میگم

همینجوری باهاش مدارا کن و خرید هم به پسرت بگو بدو برو بابایی و مامانی رو ببوس و تمام 

بیکاری !!

همچین فحش دادی فکر رچکردم بنده خدا چیکار کرده تو رو خدا ول کن جرم که نکرده گناه که نکرده به کسی تجا ...

من چکار به زن گرفتن نگرفتن این دارم؟ چرا سعی داره بین من و پسرم جدایی بندازه

پدرشوهر من چراااا باید به دروغ زنشو شیرین کنه. حتی حسادت میکنه پسرم منو که مادرشم دوست داشته باشه. د ...

بله خانواده شوهر منم همینن کل وسایلای بچمو مادرم گرفته با اینکه ما رسم سیسمونی نداریم مامانم همیشه لباس و کادو برا دخترم میگیره بعد خانواده شوهرم میخان مثلا خودی نشون بدن لباسای کهنه بچه هاش ک مال صدسال پیشه رو میده منم چون گفتم دستتون درد نکنه کهنه تن بچم نمیکنم بهشون برخورده ب جهنم

اروم باش مشکل بزرگی نیست هیچ کس نمی تونه بین تو پسرت جدایی بندازه 

خودتو بااین حرفااذیت نکن

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
ای بابا

بزارین بچه ها محبت کردن و دوس داشتن رو یاد بگیرن خودش که بزرگ شد میفهمه به کی محبت کنه لطفا بچه ها رو درگیر کارهای خودتون نکنین چه اشکالی داره بزار به اونام محبت کنه زیاد سخت نگیر بچه هایی که والدینشون از اول تو گوششون خوندن کی خوبه کی بد اصلا ادمهای سالمی تو جامعه نمیشن

2706