2726
عنوان

خانوما کسی بیداره کمکم کنه

378 بازدید | 57 پست

سلام ...پسرم تب داره....۳۸ درجه

هم استامینوفن دادم هم شیاف گذاشتم براش هم اینکه یه سره پاشویه میکنم

از ۳۸ پایینتر نمیاد تا ۳۸.۳ هم میره....کسی راه حل دیگه ای داره؟میترسم خدایی نکرده تشنج کنه

داغونم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیاز حلقه کن کف پاش بذار جوراب پاش کن

خیارم بذار زیر پتوش

مسخره نکن انجام بده

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2728

اگه با شیاف تبش پایین نیومده نیم ساعت بعدش باز یکی بذار 

پاشویه کن و روی سرش دستمال خیس بذار اگه باز پایین تیومد سریعا به یه مرکز درمانی مراجعه کن

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊
دورت بگردم  حتما هوا روشن شد ببرش دکتر  من براش ایت الکرسی میخونم

دکتر بردمش...گفته ویروس رزولا گرفته

دورش ۴ روزست خودش خوب میشه فقط باید تبش کنترل بشه

خیلی فکرم داغونه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
ساعت ۳

دختر من فقط با ایپوبروفن تبش پایین میاد

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
پس باز واسش بزن عزیزم همین الان

عزیزم ساعت ۳ شیاف زدم...ساعت ۴ استامینوفن خوراکی دادم

از ساعت ۱۲ شب تا الان یه سره دارم پاشویه میکنم

2706