2733
2739

اسباب کشی داریم و یه کارگر زن اومد برای کمک. 

یه چنددقیقه تنها شد و وقتی من اومدم یه صدایی موقع راه رفتن میومد از لباسش

مثل صدای دسته کلید یا مثلا یه چیز فلزی... 

اول بی خیال شدم و گفتم شاید به لباسش یه منگوله پنگوله اویزونه. ولی بعدش دیگه صدایی ازش نیومد. 

از اخرشب که خوابیدم  تا الان چند دفعه از خواب بیدار شدم از شدت اینکه ذهنم مشغوله

فکر میکنم یه چیز برداشته

ذهنم به شدت اشفتست... 

مخصوصا اینکه یه شیطونی ازش دیدم. که گغت به شرکت نگو من دوساعت بیشتر موندنم. خیلی پول میگیره ازم

چه شیطوووونی

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اصولا کارگرا ساعت بیشتر و به شرکت نمیگن چون به ازای هر ساعت شرکت ها ۳۰ درصد دریافتی ساعتشون و میگیرن .بنده خدا میخواسته اون درصد و نده چون واقعا گرونیه .اما برای مورد صدایی که میگی خب پاشو ببین از وسایل با ارزشت جیزی کم شده یا نه .بعد نکته دیگه اینکه اینا شرکتین و اصلا خودشون و جلوی شرکت خراب نمیکنن چون سفته و ضامن پیش شرکت دارن 

2731

راهنمایی کنید بچه خا... 

خیلی اعصابم خورده از خانوادم. به مامانم گفتم یسر فقط بیا اینجا بشین چشمت بهش باشه من سرم شلوغه

انقدر دیر اومدن وقتی ام اومدن همش داشتن با همدیگه و با من حرف میزدن و چرت و پرت میگفتن

دختر داداشم که هدفون گذاشت رفت رو تخت خوابید و هی میرفت و میومد از اتاق و...

همه مخصوصا داداشم و زن داداشم فکر میکنن اینا چقدر بهم کمک کردن و من بهشون زحمت دادم... 

در صورتی که فقط دو دستو پام بودن و حرف و صحبتای الکی

آمار وسیله هاتو نداری مگه الکی بهش میگفت فلانم چیزمو ندیدی یدستی میزدی

نه عزیز

امار چیرایی که مثلا تو سوتین جا بشه رو که ندارم😬😉

خیلی جعبه خورده ریز پایین بود و برام اورد بالا

ولی مثلا طلا و... که تو دست و پاش نبود. 

ولی خب... 

اروم نمیشم از فکر و خیال. 

چرا باید صدا جیلینگ جیلینگ بده یهو لباسش؟ بعدم قطع بشه

2738

وا !! خب عزیزم چیزی کم شده یا نه ؟ اگه چیزی که به چشمت مهم میاد و کم نشده ، اینجاست که شیطون داره شما رو اذیت میکنه 

در مورد ساعت کاریشم فوق العاده عادیه و اکثرا همین حرف رو میزنن 

جایی صدقه گذاشتی ک پول خورد داخل باشه؟

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤