2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان داری پز میدی؟

خودت دوس داری چطور باهات رفتار شه🤪

با توجه ب تاپیک قبلت😉

شوخی میکنم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

فرقی برام نداره

ولی شب بله برون من پسر عموم فک کرده بود خدمتکارمون مادر داماد همش به نشانه تاسف بهم سرشو تکون میداد 🤣

الان داماد فک نکنه عمه ته

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2738
الان داری پز میدی؟ خودت دوس داری چطور باهات رفتار شه🤪 با توجه ب تاپیک قبلت😉 شوخی میکنم

من که ازدواج کردم یه جا برای برادرم رفتن خواستگاری اونا خدمتکار داشتن، نمی‌دونم  اونا پز میخواستن بدن یا نه

ما که نه، جایی رفتن خواستگاری واسه برادرم

خب پس ، ان شالله مورد عروستون شد ، نوکر و خدمتکار تو خونه ش دیدید ، تعجب نکنید ، ولی در کل چرا که نه ! خیلی هم خوبه 

هم یه آدم دیگه نون میخوره و هم صاحبخونه از مهمون و بالعکس لذت بیشتری میبرن 🙂

خب پس ، ان شالله مورد عروستون شد ، نوکر و خدمتکار تو خونه ش دیدید ، تعجب نکنید ، ولی در کل چرا که نه ...

آره منم به مادرم میگم اونم یه خدمتکار بگیره وقتی اونا رو دعوت کرد ولی مادرم قبول نمیکنه میگه ما که هر روز خدمتکار نداشتیم، نهایتا سالی یکی دو بار یکی اومده کمک کرده برای خونه تکونی. میگه باید خودمون باشیم  

آره منم به مادرم میگم اونم یه خدمتکار بگیره وقتی اونا رو دعوت کرد ولی مادرم قبول نمیکنه میگه ما که ه ...

کاملا موافقم با مادر ، شما قرار نیست مسابقه یا رو نویسی کنی که حالا چون اونا ...

شاید خب اونشب به شما که ابجی خانوم هستی یک کم سخت بگذره بابت پذیرایی و ... ولی خب مثل همیشه و طبق گفته مادر خودتون باشید ( در ضمن مبارک باشه خواهر شوهر خانوم ) 😄😄

منم روز خواستگاری ام خدمتکار داشتم ،بعد توافق کردیم بعد عقد تو خونه خدمتکار باشه 

البته قانونی هم همینه ،یعنی دختری که خونه پدرش خدمتکار داره همسرشم باید براش بگیره 

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
2706