2737
2734
عنوان

بچها با شوهر بد اخلاق چه باید کرد

199 بازدید | 19 پست

من و شوهرم عاشق همیم.۹ساله ازدواج کردیم.اون خیلی زوووود عصبی میشه.من کوتاه میام همیشه.الان سرکرونای لعنتی کلاخونه ما دعواس سر ضدعفونی اجناس دست ماسک....امشب سر یه ماسک کارمون نزدیک بود به طلاق بکشه.....اصلا اعصاب نداره...من فقط گفتم عزیزم ماسکت الوده شده حواست باشه دست نزنی....بخدا باهمین لحن....حتی کتکم زد برا اولین بار....😔😔😔خسته ام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

من و همسرم دوتامون زود عصبی میشیم و بعدش هم البته به شدت پشیمون از هم عذرخواهی می کنیم 

فکر کنم راهش یا این خیلی کوتاه بیای و مواظب باشی 

یا این که همسرتون بره کلاس کنترل خشم و مشاوره 

عزیزم بعضی مرد ها این مدلی هستن،گاهی اوقات هم نیاز هست قرص هایی مخصوص استفاده بشه تا یکم کنترلشون بیشتر باشه،من چون تجربه کردم همچین موردی رو به نظرم بهتره اگر بازم تکرار شد با مشاور روانپزشک درمیون بذارید باهمسرتون

سلام . موضوع ک فقط پول نیس گلبانو. زن تنها عمرش سختتر میگزره تا مرد تنها

مردان اکثرا عذابن حالا خود دانی. با زن ها زندگی می کنن جوون می شن ولی زن هارو مریض می کنن. تو ایران چون ضدزنه زندگی برای زنان تنها سخته.

ببخشیدا ولی اسم این احساس رو از طرف آقاتون هر چی بذار جز عشق ، مگه آدم عاشق دستش به این راحتی رو عشقش بلند میشه !

ولی خب همینه که هست و باید بسازیم دیگه ، سازش ، گذشت و صبوری ، چی بگم‌( خودم دارم مشکل شما رو کم و بیش )

2706