1874
1823
عنوان

عشق

11122 بازدید | 522 پست

من با ی نفر بودم ی چند ماه الان ی دوهفته میگه دیگه نمیخوامت‌ و الکی هی بهم میگه دروغ گویی‌ و کلی چرت و پرت دیگه و کلا انگار واقعا نمبخوادم‌ اما من دیوونشم‌ چیکار کنم برگرده

بنظرم کات کنی ب نفعته چون نمیخوادت

منی ک میخاستم و دوهفته پیش اشک ریخت واسه داشتنم الان ۷ روزه ک بعد۷سال کات کردیم اینک میگی میگ نمیخامت

تاوقتی خدا هست بجنگ...دست نکش ازچیزی که دوس داری اگ خدا بهت نداد ناامید نشو ازش... بازم صداش کن بازم بخواه ازش  حتما جوابتو میده حتما...خدامهربونه فقط دوس داره بنده هاش بیشتر صداش کنن و ازش بخان و بهش نزدیک بشن ❤❤
کیک و شیرینی، خونگیش خوبه!
1825
بنظرم کات کنی ب نفعته چون نمیخوادت منی ک میخاستم و دوهفته پیش اشک ریخت واسه داشتنم الان ۷ روزه ک بع ...

من واقعا عاشقش‌ ام اما از ی طرف ام کلی بهم چیز گفته اما بازم میگم الان لجبازه‌ و حساس حتما برمیگرده و خوب میشه دوباره

ارزش ندارن این پسرا   دخترا رو بازیچه خودشون میکنن و بعد ی مدت میگن برو بیرون اززندگیم  خداروشکر ک هیچوقت درگیرش نبودم🙄

🎶🎶🎧  بارون ک میزنه دلم میخاد چترمو بردارم برم تو خیابون از کنار آدما رد بشم  بگم ببخشیدچتر نمیخاین؟!  باهاشون حرف بزنم درد دل کنم بخدا بارون ک میزنه  آدم تنها  تنهاتر میشه   باز داره بارون میزنه  یعنی چطوره حالت   اخ ک چقد دلم میخاد الان بیام دنبالت   من باشمو تو باشی و دیونگی و بارون   آخ ک چقد تنگه دلم  واسه هردوتامون  باز داره بارون میزنه دلم اسیر عشقه  کاش حداقل اتفاقی بیام جلوی چشمت   بهت بگم عاشقتم  دیونتم عزیزم من هنوزم تو خلوتم  واست اشک میریزم   آهای عشق خوشگلم  باتو حله مشکلم  من بی تو دیونه میشم  کاش میموندی  همیشه پیشم  اهای عشق خوشگلم باتو حله مشکلم من بی تو دیونه میشم  ...... ببین بامرام  از اینهمه عشق  ی زنگ ب ما نمیرسه؟!  دیگ ب قلب ما  ی سر نمیزنی  میگفتی تو بارون همش یاد منی    الان بارون میاد ی زنگ نمیزنی   تمام زندگیم  زندگی منی   دیگ بقلب ما  ی سر نمیزنی   میگفتی توبارون  همش یاد منی   الان بارون میاد  ی زنگ نمیزنی  تمام زندگیم  زندگی منی   اهای عشق خوشگلم باتو حله مشکلم  من بی تو دیونه میشم ...🎵🎵
ارزش ندارن این پسرا   دخترا رو بازیچه خودشون میکنن و بعد ی مدت میگن برو بیرون اززندگیم&nbs ...

فک کنم اقا هستن خودشون

سلام دوستای عزیزم میشه ی صلوات مهمونم کنید ک مشکلم حل بشه ممنونم ازتون  
1904
ببین عزیزم اگ گفته نمیخامت نمیاد دیگ ب رفتارای بدش فکرکن اینجوری سمتش نمیری دیگ بیخیالش

رفتار بد که تا دلت بخواد  داشت اما هر بار انجام میداد من میبخشیدمش‌ با دوست پسر قبلیش و دوستش میرفت بیرون بهم نمی گفت بعد ک میفهیدم بهم میگفت ببخشید و منم چون دوسش داشتم ولش نکردم و گفتم خوب میشه اما اون چی

۲۰

اووووو خب پس خیلی بچه ای پسرا ک انقدر زودعاشق نمیشن ک تازه ۲۵ب بعد عاقل میشن دوروزدیگ یادت میره

تاوقتی خدا هست بجنگ...دست نکش ازچیزی که دوس داری اگ خدا بهت نداد ناامید نشو ازش... بازم صداش کن بازم بخواه ازش  حتما جوابتو میده حتما...خدامهربونه فقط دوس داره بنده هاش بیشتر صداش کنن و ازش بخان و بهش نزدیک بشن ❤❤
بنظرم کات کنی ب نفعته چون نمیخوادت منی ک میخاستم و دوهفته پیش اشک ریخت واسه داشتنم الان ۷ روزه ک بع ...

۷سالللل؟😱😱😱وااییی آخه چراااااا کات کردین 

واییی چرا نموندین پیش هم چجوری دلشو داشتین جداشین 

عزیزم من خودم پسرم 😑😐

🤣🤣🤣🤣

🎶🎶🎧  بارون ک میزنه دلم میخاد چترمو بردارم برم تو خیابون از کنار آدما رد بشم  بگم ببخشیدچتر نمیخاین؟!  باهاشون حرف بزنم درد دل کنم بخدا بارون ک میزنه  آدم تنها  تنهاتر میشه   باز داره بارون میزنه  یعنی چطوره حالت   اخ ک چقد دلم میخاد الان بیام دنبالت   من باشمو تو باشی و دیونگی و بارون   آخ ک چقد تنگه دلم  واسه هردوتامون  باز داره بارون میزنه دلم اسیر عشقه  کاش حداقل اتفاقی بیام جلوی چشمت   بهت بگم عاشقتم  دیونتم عزیزم من هنوزم تو خلوتم  واست اشک میریزم   آهای عشق خوشگلم  باتو حله مشکلم  من بی تو دیونه میشم  کاش میموندی  همیشه پیشم  اهای عشق خوشگلم باتو حله مشکلم من بی تو دیونه میشم  ...... ببین بامرام  از اینهمه عشق  ی زنگ ب ما نمیرسه؟!  دیگ ب قلب ما  ی سر نمیزنی  میگفتی تو بارون همش یاد منی    الان بارون میاد ی زنگ نمیزنی   تمام زندگیم  زندگی منی   دیگ بقلب ما  ی سر نمیزنی   میگفتی توبارون  همش یاد منی   الان بارون میاد  ی زنگ نمیزنی  تمام زندگیم  زندگی منی   اهای عشق خوشگلم باتو حله مشکلم  من بی تو دیونه میشم ...🎵🎵
1718