2737
2739
عنوان

ميخوام آشتي کنم چه کار کنم

148 بازدید | 8 پست

سلام لطفا اگه ميشه کمکم کنيد 

من و عشقم بعد چند سال بهم رسيدم و دقيق جمعه که شيش ماه شد باهم دعوا کرديم

آخه اونا اهل ساوه هستن و ما تهران هي خانوادش زنگ ميزنن بيا ساوه و واقعا وقتايي که کار نداره نميره ولي رو حرف داداشش نميتونه حرف بزنه

دو بار بردش کرج خب من دلم کيخواد آخر هفته با من باش

و وقتي خواست بره گفتم مگه چه کار داري هر هفته کرج ميري پيش دادشت گفت به تو ربط نداره منم باهاش بحث کردم و نذاشتم ماشين ببره گفتم منم ميخوام برم شهرستان مادربزرگم البته پدرم نذاشت برم و نرفتم

ميدونم من تند رفتار کردم چون هر دفعه داداشش زنگ ميزنه من سريع اخم ميکنم 

ولي نکيخوام قهرمونم طولاني بشه چه کار کنم؟

باهام حرف نميزنه ميدونم بياد تهران اوکي ميشه ولي ميخوام الان آشتي کنه 

البته از اولم قرار بود جمعه بره ولي من گفتم نبايد بري چون ميخواهي کرج بري که نرفت هم ولي با ماشين راه ساوه رفت 

آق محمدم همه زندگيم
چقد پراکنده نوشتی متوجه نشدم

سر رفتن به پيش خانوادش بحثمون شد داداشش زنگ زد بيا کرج گفتم مگه چه کار داري گفت به تو ربزي نداره چون بخوام توضيح بدم ميخواهي دو ساعت سرم بخوري برا همين منم لجم گرفت نذاشتم ماشين ببره 

آق محمدم همه زندگيم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کاری نداره تماس بگیر یا پیامک  و آشتی کنین

تماس گرفتم ولي يه جوري برخورد کرد يعني هنوز قهر البته نه براي آشتي ها قرار بود بياد خواستم ببينم چي شده

به نظرتون متن عاشقانه بفرستم خوب؟

آق محمدم همه زندگيم
تماس گرفتم ولي يه جوري برخورد کرد يعني هنوز قهر البته نه براي آشتي ها قرار بود بياد خواستم ببينم چي ...

نه الان وقت متن عاشقانه نیست که انگار داری منت کشی میکنی.

الان یه پیام بده که توش منطقی حرف بزنی.به اشتباه خودت اعتراف کن و بابت اون اشتباه عذرخواهی کن و دلخوریت هم اراز کن و بگو که دوس داری اخر هفته ها با اون باشی اما میتونی در ماه یکی دو روز رو به رفتن اون شهرستان اختصاص بدی و ناراحت نمیشی.

درکل ینی موضوع رو حل کنید.ماسمالی نکنید.چون دوباره بحثتون میشه‌.

نه الان وقت متن عاشقانه نیست که انگار داری منت کشی میکنی. الان یه پیام بده که توش منطقی حرف بزنی.به ...

بهش گفتم همون روز قبل دعوا ميخواست بره گفتم بمون من دوست دارم آخر هفته ها کنار من باشي ولي ميگه تو هم درک کن نميشه....ولي بهونست چه جور وقتي داداشش زنگ نميزنه ميشه خونه ما باش تا اون زنگ ميزنه زشت 

آق محمدم همه زندگيم

به نظرم حساسیت نشون نده اسم داداششو اصلا نیار مردا رو خونوادشون حساسن غیر مستقیم وقتی که باهم خوب هستین درخواستتو بهش بگو ولی بدون اسم خونوادش نگو چطور داداشت بگه میری فلان با دلبری با زبون خوش بگو

الانم زنگ بزن بهش شیطنت کن بگو بخند بذار حال و هواش عوض بشه وسطاش با ناز و ادا بگو فلانی جونم بابت رفتارم معذرت میخوام کارم اشتباه بود من متوجه ام شرایطتو و از این حرفا

خدایا شکرت
2738