2703
2553
عنوان

دخترم وزن گیریش خوب نیس 😔

197 بازدید | 30 پست

سلام دوستان ٫دخترم۸ماهشه ۶کیلو هسش وزن تولدشم ۲کیلو۵۰۰بودش ٫غذای کمکی هم بهش میدم بنظرم خوب میخوره نمیدونم چرا وزن نمیگیره شیرخشک چن بار عوض کردم اخرش بیومیل دادم تاثیری نداش تازه عوض کردم تروویتال میگن برا وزن گیری خوبه٫توروخدا کسی چیزی میدونه بهم بگه چیکاکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم بهش ماست بده نون خرد شده قاطیش کن ک باعث چاقیش میشه هر چی میدی نون رنده شده هم بریز توش تو سوپ هم میتونی نون ریز کنی 

بدشم باید ی چیزی ک دوست داره و خوب میخوره زیاد بدی بهش تا معدش جا باز کنه تا 150سی سی بدی مجازه ن اونقدر زیاد ک اذیت شه زرده تخم مرغم خوبه 

البته بچه ها اول ک میخزن لاغر میشن کلا طبیعیه

عزیزم من خداروشکر بچه های خودم خیلی درشت بودن ولی از چندان از دوستام شنیدم شما الان غذای کمکی بهش می ...

اره عزیزم فرنی حریره بادام میوه اینا بهش میدم خعلی حساسم برا خورد خوراکش نمیدونم چرا اینجوریه

2714

زیر یکسال باشیر تپل میشن 

بالای یکسال غذا 

شما شیرشو اصلا کم نکن 

تو تمامه غذاهاش کره بزن 

طبقه تجربه ی خودم یه روز درمیون زرده بده با شیر و کره 

سرلاکم بخوره خیلی تپل می کنه 

پسر من الان ۹ ماهشه ۸۲۰۰ وزن تولدشم ۲۱۷۰

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2706