2737
2734
عنوان

خیانت مردان عاشق

204 بازدید | 7 پست

خانوما و اقایونی ک الان هستن تو سایت مخصوصا اقایون ممنون میشم جوابمو بدین من تا حالا دو تا مرد دیدم که عاشق دختری بودن و بهش خیانت میکردن و تا چن سال بعد رفتن اون زن از زندگیشون ناراحت بودن و افسرده واقعا.بنظرم این جمله یجوریه ک مردای عاشق خیانت نمیکنن تو مردا اخه امار خیانت خیلی زیاده خصوصا ک اکثر مردا دنبال روابط جنسی هم هستن و دلشون نمیاد قبل ازدواج با کسی ک عاشقشن رابطه برقرار کنن.حالا واقعا مردی ک عاشقه هم خیانت میکنه؟

بله میکنن،چون خیلی ها مریض جنسی ان

یکی رو میشناختم عاشق زنش بود ولی هوس باز و دنبال زنای بقیه

تا زنش طلاق گرفت ولی مرده داغون شد

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سوال منم هست

عشق کجا بوده عزیزم آقایون تا وقتی رابطه کامل ندارند و از طرف دور هستند عاشقند بد ک به خواستشون رسیدن تاماممم البته استثنا هم داریم ک من ندیدم

منم خودم با شو مدتی قهر کردم و دور بودیم عاشقم شد مثلا ولی باز ک برگشتم شد همون ع ن حتی بدتر 

عاقایونی ک خیانت میکنن همیشه عاشق اونی هستند ک کمتر میبینن یا طرف کمتر ادم حسابشون میبینه و هی میره دور دور و تو مشتشون نیس اونم حسادته

ک همون طرف رو هم اگ این طور مردا به دست بیارن مث همون مورد قبلی باهاش رفتار میکنن و باز سرش هوو میارن

همه مث هم نیستند تربیت خانوادگی و محیطی ک طرف توش بزرگ شده هم موثره حالا من در مورد اونای ک مدنظرت بود نظرم رو گفتم عزیزم 

2728

سلام شبتون بخیر  از معنیش پیداست عشق یعنی محبت و محبت و دوست داشتن خالصانه خوب وقتی کسی اینجوری باشه دیگه خیانت براش هیچ معنا و مفهومی نداره فقط و فقط به عشقش فکر میکنه و بس

بله میکنن،چون خیلی ها مریض جنسی ان یکی رو میشناختم عاشق زنش بود ولی هوس باز و دنبال زنای بقیه ...

عزیزم شما میدونی پیش چ دکتری باید رفت ؟

چطور درمان میشن این افراد ؟

عزیزم شما میدونی پیش چ دکتری باید رفت ؟ چطور درمان میشن این افراد ؟

روانشناس اول بره،بعد اون ارجاع میده جای دیگه

اینو بدونیید این افراد دست خودشون نیست،احتمالا کودکی و نوجوونی بدی داشتن

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍
2738