2726
عنوان

خیانت مردان عاشق

204 بازدید | 7 پست

خانوما و اقایونی ک الان هستن تو سایت مخصوصا اقایون ممنون میشم جوابمو بدین من تا حالا دو تا مرد دیدم که عاشق دختری بودن و بهش خیانت میکردن و تا چن سال بعد رفتن اون زن از زندگیشون ناراحت بودن و افسرده واقعا.بنظرم این جمله یجوریه ک مردای عاشق خیانت نمیکنن تو مردا اخه امار خیانت خیلی زیاده خصوصا ک اکثر مردا دنبال روابط جنسی هم هستن و دلشون نمیاد قبل ازدواج با کسی ک عاشقشن رابطه برقرار کنن.حالا واقعا مردی ک عاشقه هم خیانت میکنه؟

بله میکنن،چون خیلی ها مریض جنسی ان

یکی رو میشناختم عاشق زنش بود ولی هوس باز و دنبال زنای بقیه

تا زنش طلاق گرفت ولی مرده داغون شد

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوال منم هست

عشق کجا بوده عزیزم آقایون تا وقتی رابطه کامل ندارند و از طرف دور هستند عاشقند بد ک به خواستشون رسیدن تاماممم البته استثنا هم داریم ک من ندیدم

منم خودم با شو مدتی قهر کردم و دور بودیم عاشقم شد مثلا ولی باز ک برگشتم شد همون ع ن حتی بدتر 

عاقایونی ک خیانت میکنن همیشه عاشق اونی هستند ک کمتر میبینن یا طرف کمتر ادم حسابشون میبینه و هی میره دور دور و تو مشتشون نیس اونم حسادته

ک همون طرف رو هم اگ این طور مردا به دست بیارن مث همون مورد قبلی باهاش رفتار میکنن و باز سرش هوو میارن

همه مث هم نیستند تربیت خانوادگی و محیطی ک طرف توش بزرگ شده هم موثره حالا من در مورد اونای ک مدنظرت بود نظرم رو گفتم عزیزم 

2728

سلام شبتون بخیر  از معنیش پیداست عشق یعنی محبت و محبت و دوست داشتن خالصانه خوب وقتی کسی اینجوری باشه دیگه خیانت براش هیچ معنا و مفهومی نداره فقط و فقط به عشقش فکر میکنه و بس

بله میکنن،چون خیلی ها مریض جنسی ان یکی رو میشناختم عاشق زنش بود ولی هوس باز و دنبال زنای بقیه ...

عزیزم شما میدونی پیش چ دکتری باید رفت ؟

چطور درمان میشن این افراد ؟

عزیزم شما میدونی پیش چ دکتری باید رفت ؟ چطور درمان میشن این افراد ؟

روانشناس اول بره،بعد اون ارجاع میده جای دیگه

اینو بدونیید این افراد دست خودشون نیست،احتمالا کودکی و نوجوونی بدی داشتن

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍