2726
عنوان

بچه ها توروخدا بیاین 😢

190 بازدید | 35 پست

دختر من 2 ماهشه،امروز لوبیاپلو درست کردم با گوشت چرخکرده مخلوط گوسفندی و گوساله.امشب گریه هاش بیشتر شده بود و همش بغلم بود و یهو میزد زیر گریه.البته الان روی پام خوابش برده.کسی اطلاع داره این میتونه نشون دهنده حساسیت به پروتئین گاوی باشه یا نه!؟؟؟شب هم یکم غذای ظهر مونده بود خوردم،الان استرس گرفتم نکنه براش بد باشه😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم احتمالا به اون لوبیا  حبوبات حساسیت داره به نظرم دوماهگی اوج نفخ بود منم۴ماهه لوبیا پلو و حبوبات نخوردم ولی اگه شیر و ماست و لبنیات خوردی احتمالش بیشتره

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤
نفخ ک از صبح داره ولی اینجوری گریه نمیکرد

عزیزم دیشب چی خوردی 

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤
شاید کولیک بوده؟ نفخ کرده بچه، لوبیا ها رو پخته بودی از قبل؟ حساسیت جوش های ریز روی بدنش میزنه مدفوع ...

اره لوبیا سبز بود که پختم قبلش.نه جوش که نزده خداروشکر

عزیزم احتمالا به اون لوبیا  حبوبات حساسیت داره به نظرم دوماهگی اوج نفخ بود منم۴ماهه لوبیا پلو و ...

نه لبنیات که خیلی وقته نخوردم،دیروز شیرینی خوردم ولی آروم بود،اذیت نکرد

2706