2726
عنوان

بارداری بدون دخول با پیشآب ممکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 47 پست
نه اصلا چون فک میکرد شوهرش مشکل داره بچه دار نمیشن شک نکرد اگه بعد از دو هفته نزدیکی تست منفی بود دو ...

۲ هفته بعد نزدیکی تست نزدم یک ماه بعد نزدیکی دوبار تست زدم هر جفتش منفی بود ۱۰ دقیقم نگاش کردم منفی بود هی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه زیرم ازمایش خون زمان نمیخواد 

میگم راستی خانومی تا هستی ی سوال بپرسم ازت الان ۲ روزه من وقتی طاقباز میخوابم تخمدان چپم و زیر دلم گاهی اوقات واژنم تیر میکشن نه خیلی دردناک اما شبیه درد پریودی اما کمتر علتش چی میتونه باشه؟

ببین اره میدونم اما این ماه رابطه نداشتم ۸ روزه تاخیر دارم میگم نکنه اونبار که پریود شدم ایرادی توش ...

ببین اصلا نترس چقد من این ترسو تو دوران‌عقد به دوش‌کشیدم و هیچی ب هیچی

وقتی مطمئنی‌ک‌چیزی نشده پس ترسی وجود نداده

ارامش‌ک بگیری پریودمیشی 

من‌تو‌دوران عقدم هروقت استرس داشتم هی عقب میافتاد تا بیبی چک‌میزدم منفی میشد تا ظهر نشده پریود میشدم😂😂😂

ببین اصلا نترس چقد من این ترسو تو دوران‌عقد به دوش‌کشیدم و هیچی ب هیچی وقتی مطمئنی‌ک‌چیزی نشده پس ت ...

من ی ایراد بدی دارم مثلا ۲ بار بیبی زدم طی ۳ روز هر جفتش منفی بودا خب اما بازم میگم نکنه ی چیزی هست که نشون نمیده😞

2706