2726
عنوان

بارداری بدون دخول با پیشآب ممکنه؟

556 بازدید | 47 پست

خانوما اگ من یک ماه پیش لقاحم انجام شده باشه بعدشم پریود شده باشم اما با فرض اینه پریود الکی باشه و باردار باشم اگ بعد یک ماه برم آزمایش خون بتا بدم بدون اشتباه بهم میگه که باردارم یا نه؟دگ نیاز دگ تکرار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدونه دخول با پيش اب😕😐😑

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2728

فقط اومدم تاریخ عضویتت رو ببینم الانم دیدم بای

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اصلا با وجود پریود بارداری ممکن نیست

ببین اره میدونم اما این ماه رابطه نداشتم ۸ روزه تاخیر دارم میگم نکنه اونبار که پریود شدم ایرادی توش بوده دقت نکردم با اینگه ۶ روزم طول کشید ولی خب استرس دارم ... 

هست عزیزم خواهر من ۹ ماه باردریش پریودم میشد

خونریزی سر موعد و زیاد داشت؟اخه غیر ممکنه چونکه تخمکگزادی انجام نمیشه دگ مگ اینکه خونریزی در حد یکی دو روز باشه خواهر شما جطور بود؟

2706