2737
2734
عنوان

میشه نوزادو وقتی خوابه شیر داد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 28 پست
آره بابا همچین تا صبح شیر میخوره اگه البته بد عادت بشن بعد از شیر گرفتنشون مکافاته می‌خوان همش تو خو ...

من به پسرم شیر خشک میدم ولی شبا هر دو ساعت بیدار میشم شیر میدم دلم نمیاد گشنه بمونه الان پنج ماهشه

نه مشکلی نداره فقط موقع شیردادن حواست جم باشه خوابت نبره.وراه تنفسش رو مواطب باش من ازروزاول توبیمارستان توخواب بهش شیرمیدادم مشکلی نیست فقط خودت باید هوشبارباشی تاخوابت نبره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی میگه ؟ اونایی که میگن نفسشون از جای گرم بلند میشه بچه تا دو سال شیر خوار محسوب میشه وقتی هم دهنشو ...

چیو دقیق کی میگه ؟ واقعا قسمت دوم حرفت قبول دارم اما فکر کن این وسط مامان ضعیف باشه یا شیرش کم‌باشع پوست آدم کندس . 

2731
من به پسرم شیر خشک میدم ولی شبا هر دو ساعت بیدار میشم شیر میدم دلم نمیاد گشنه بمونه الان پنج ماهشه

بعضی دکترها میگن اشکال ندارد بدید اما باید بعد هر بار شیر دهی دندونش تمیز کنی که خراب نشه خودش مکافاته  

چیو دقیق کی میگه ؟ واقعا قسمت دوم حرفت قبول دارم اما فکر کن این وسط مامان ضعیف باشه یا شیرش کم‌باشع ...

ولی خب چاره ای نیست نوزاد طفلی که این حرفها حالیش نیست.نهایت یک سال ونیم وبخورن تا ازشیر گرفته بشن میشه دوسال.

2738

والاپسرمن 15ماهشه خودش که معمولا شبابرای شیربیدارنمیشه ولی من میترسم گرسنه باشه هر2ـ3ساعت ه باربیدارمیشم بهش شیرمیدم توی خواب

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
چیو دقیق کی میگه ؟ واقعا قسمت دوم حرفت قبول دارم اما فکر کن این وسط مامان ضعیف باشه یا شیرش کم‌باشع ...

این که گفتی میگن شیر شب رو قطع کنید   

اره دیگه مامانا هم که کلا نابودن طفلیا   

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
این که گفتی میگن شیر شب رو قطع کنید     اره دیگه مامانا هم که کلا نابودن طفلیا   & ...

میشه اما به سختی باید از همون چهار پنج اگه خود بچه اکی بود خوابالو شروع کرد اگه نه که بعد شروع غذای کمکی میشه چون واقعا سخته شیر دادن تو شب البته بعضی ها باهاش مشکلی اصلا ندارن