1874
1823

بزار و بلایک

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكناو خداوند ناممكن هاستدر حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست❌... درتاریخ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤😍خدایاشکرت
کیک و شیرینی، خونگیش خوبه!
1883
فقط زود برمیدارم

باشعگلم بزارررر

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكناو خداوند ناممكن هاستدر حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست❌... درتاریخ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤😍خدایاشکرت

خب الانتم بزار ببینم چقد فرق کردی

تعلیق شدم واسه خاطر یه مرد خاله زنک از همین تریبون میگم خاااااااااک تو سرت ک اگه مرد بودی تو نی نی سایت نبودی پی کار و زندگیت بودی حالا برو چای شیرین بازی در بیار نی نی یار بهت آبنبات چوبی بده لیسش بزن هرجا ببینمت قهوه ایت میکنم عن خان 💩💩💩💩                                                                                                                        💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚

عزیزم😍 

شمایی ک داری امضامو میخونی..آره با خوده خودتم.. از خدا میخوام ترو ب همون آرزویی ک تو فکرشی برسونه..   میشه با اون قلب مهربونت،تو اون قنوت دستات، واسه سلامتی داداشم صلوات بفرسی؟؟ آخه منو خانوادم خیلی ب صلواتت محتاجیم   اللهم صل علی محمد وآل محمد
1826
فدات شم.ناز میبینی

عکس الانتم بزار اسی.. حالا ک گذاشتی تا تهش برو

شمایی ک داری امضامو میخونی..آره با خوده خودتم.. از خدا میخوام ترو ب همون آرزویی ک تو فکرشی برسونه..   میشه با اون قلب مهربونت،تو اون قنوت دستات، واسه سلامتی داداشم صلوات بفرسی؟؟ آخه منو خانوادم خیلی ب صلواتت محتاجیم   اللهم صل علی محمد وآل محمد

بچها چرا کل صفحات نی نی سایتو تبلیغ فرا گرفته.

به سرعت نور گذاشتی و ورداشتی😂

نمیگنجم از شوق در پوستت و چیزی ندارم به جز دوستت#صاحب_عزیزی❤هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚
1718