2733
2734

سلام تابیک دومه هفته 32 رفتم سونو جوابشو واسه دکترم تو واتساب فرستادم گف خوبه الان هفته 39 و 4 روزم رفتم میگه آب دورش 7 سانته کمه شوزنش هفته 32 بارداری 2 کیلو و 350 بوده ولی شکمم کوچیک الانم حرکاتش بزور حس میکنم امروز گف فردا برو سونو تا 20 مهر فرصت داری زایمان با امبول فشار میکنی😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم خواهر منم یه هفته پیش آب دور جنینیش 5بود.. دکترش فورا فرستاده بیمارستان.. زایمانشم با آمپول فشار ک طبیعی شد... ولی طفلی بچه چون آبش کم شده بود پوستش حسابی خشک بود ولی خداروشکر هردوسالمن

آب دورش چند بوذ

دقیق نمی دونم این موضوع واسه سه ساله پیشه .بچه رو نگه داشت تا خود خواهرم دردش بگیره بعد زایمان کنه .بچه به دنیا اومد ۵ روز تو دستگاه موند و بعد مرد .همه دکترا بعد گفتن اگر منتظر درد نبودی الان زنده بود.شما هم به این دکتر بسنده نکن چند جا برو و حتما زایمان کن .خیلی رو ریه بچه تاثیر میزاره .

بنده ها خدا دارن ....
منم همینجوری با این تفاوت که هفته37بودم اورژانسی عملم کردن هر لحظه امکان خفه شدن بچه هست دور از جونش

ساعت 11شب بود زنگ زدم به دکترم جواب سونورو خوندم گفت سریع خودتو برسون بیمارستان. فک کنم تا جایی که یادنه 6سانت کم بود

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
2706