2726
عنوان

تب کودک...خواهش میکنم بیاین

136 بازدید | 24 پست

سلام دوستان...پسر من امروز یهو تب کرد...تب بالای ۳۸ و نیم

بردمش دکتر...دکار تشخیص ویروس رزولا داده

گفت تا ۴ روز تب میکنه بعد خوب میشه دارو هم نداره فقط استامینوفن و شیاف داده

اصلا تبش پایین نمیاد...دارم دق میکنم

الان با اینکه قطره استامینوفن خورده ولی تبش ۳۸.۲ هست

نوشته شیاف در صورت تب بالا.....تب بالا یعنی چند؟

پاشویه میکنم یکم میاد پایین بعد میره بالا

توروخدا اگر تجربه ای دارین در اختیارم بزارین لطفا

اگر براتون مقدوره یه صلوات هم فرستین که پسرم تبش بیاد پایین...خیلی درمانده ام

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

دختر منم پارسال همین ویروس وگرفت سه روز بود بعد بدنش دون زد تبش تا ۴۰ هم رفت یکبار سروم زدن تبش پایین اومد گفت ممکن تا سه بار امپول تزریقی بخاد از بوسه بزرگسالا میاد 

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیاف بزار براش چندوقتشه دکتر به من گفته بود اگه یکساعت بعد شیاف تب نی نی هنوز ۳۸.۵بود پروفن بهش بده

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2728
اللهم صل علی محمد وآل محمد تجربه ندارم ولی شتیدم میگن پیاز حلقه کنی تو جوراب پاش کنی زود تبش میاد پا ...

مرسی از راهنماییت عزیزم...منم برای شما صلوات فرستادم گلم💖

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
دختر منم پارسال همین ویروس وگرفت سه روز بود بعد بدنش دون زد تبش تا ۴۰ هم رفت یکبار سروم زدن تبش پایی ...

دقیقا دکترش گفت به خاطر بوسیدن....پسر من تبش از ۳۸.۶ بالاتر نرفت فعلا.....خیلی استرس گرفتم

سیب زمینی حلقه شده بذار داخل سرکه بعد بذار روی پیشانی و شکمش واقعا تاثیر داره

سرکه سفید منظورته عزیزم؟

دقیقا دکترش گفت به خاطر بوسیدن....پسر من تبش از ۳۸.۶ بالاتر نرفت فعلا.....خیلی استرس گرفتم

دوستم نترس اینم مثل ویروسای دیگه میاد ومیره بیشتر بچه های دوستام تو گروه تل گرفتن وخوب شدن نگران نباش تبش وکنترل کن 

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم
2706