2726
عنوان

تا حالا شده بفهمید زندگیتونو دعا و جادو کرده باشند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1973 بازدید | 118 پست

من از یه دعا گر شنیدم اگر کسی شک داره که خودش یا شوهرش جادو شده ادرار دختر بچه نابالغ رو ببره حمام بریزه پشت کتفش وبعدهم بگه هرکس جادو بادعام کرده باطل شه 

منم چند روزه خیلی عصبی ام البته مشکلات هم دارم ولی قبلا کنار میومدم ولی چند وقت پیش خیلی با شوهرم درگیر شدم اصلا بدجور حالا امروز میرم حمام وادرار دخترم رو میریزم پشت کتفم یه ذره هم رو سرم میریزم زود میرم زیر دوش 

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
ببین همه اینا وجود داره خدا خودش‌گفته خواستی بیا خصوصی تا  یه چیزایی برات بگم به چیزایی که توی ...

چی هست به منم بگو ممکنه شوهر منم بسته باشن

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره جادوگرم.درواقع ساحره ام تحصیلاتمو ببین😁

عزیزم 😂😂😂😂😂😂😂

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
من از مامانم بپرسم فردا خبرشو میدم ی دعا نویسم هست تو اسلامشهره اونم تعریفشو شنیدم ولی نمیدونم چجوره ...

میشه به منم بگی شماره تلفن چیزی؟گفتی گدوم شهرین؟

۹۹/۹/۹خداجونم تو این تاریخ اوضاع و زندگیم روبه راه بشه   تا اونی که ۹۹/۹/۱۰ چش نداره ببینه دماغش بسوزه     
2728
ببین همه اینا وجود داره خدا خودش‌گفته خواستی بیا خصوصی تا  یه چیزایی برات بگم به چیزایی که توی ...

به منم بگو 

۹۹/۹/۹خداجونم تو این تاریخ اوضاع و زندگیم روبه راه بشه   تا اونی که ۹۹/۹/۱۰ چش نداره ببینه دماغش بسوزه     
من از مامانم بپرسم فردا خبرشو میدم ی دعا نویسم هست تو اسلامشهره اونم تعریفشو شنیدم ولی نمیدونم چجوره ...

میشه شماره این خانوم سید رو به منم بدی 

من اصلا اعتقاد نداشتم اما بعد از جشن نامزدیم زیر قالی خونمون چیزی پیدا کردم ک خیلی عجیب بود مامانم گ ...

سلام الان که اینو خوندم یاد شوهرم افتادم شب اول عقد شوهرم یه دفعه لرزید وعرق میریخت از اون شب هم رابطه درستی نداشتیم ممکنه طلسمش کرده باشن امروز زنگ زدم یه نفر براشوهرم فال گرفت گفت طلسمش کردن خیلی ساله الان که فکر میکنم ۱۱ سال از ازدواجم میگذره یعنی طلسم بوده که مشکل زناشویی داشتیم؟؟؟