2737
2739
عنوان

سه دقیقه در قیامت( سفر کربلا)

172 بازدید | 7 پست

حسابی به مشکل خورده بودم تمام اعمال خوب من داشت به خاطر شوخی های بیش ازحد و غیبت ها نابود میشد.

هروز زندگی من دقیق مورد حسابرسی قرار میگرفت 

همینطور که اعمال روزانه ام بررسی میشد به یکی از روزهای دوران جوانی رسیدیم اواسط دهه هشتاد

یکباره جوان پشت میزگفت به دستور اباعبداله(ع) پنج سال از اعمال شما رابخشیدیم.

یعنی ۵سال از عمرت بدون محاسبه طی میشود و فقط اعمال حوبت راضبط میکنیم.

من که غرق خوشحالی بودم گفتم علت این آقا (اباعبداله)چه بود؟

همان لحظه به من ماجرا رانشان دادند

بنده در دهه هشتاد به کربلا مشرف شدمو پیرمرد کرولال در کاروان مابود

مدیر کاروان مراقبت از این پیرمرد رابه من سپرد و من با اکراه قبول کردم.......ادامه درپست بعد

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار از آنچه فکر میکردم سخت تر بود پیرمرد هوش و هواس درست حسابی نداشت و مدام گم میشد

من هم دوست داشتم مثل دوستانم تنها به حرم برم و باخودم خلوت کنم ولی پیرمرد مراقبت نیاز داشت

هروقت به حرم میرفتم پیرمرد بامن میامد حس میکردم حضور قلبم در حرم کم شده چون مدام باید مواظب او میبودم

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
2728

روز آخرسفر که پیرمرد قصد حرید لباس داشت فروشنده به او چندین برابر گرانتر فروخته بومن وقتی فهمیدم عصبانی شدم لباس رابردم و به صاحب مغازه بادعوا پس دادم و گفتم نمیبینی این زائر است

خلاصه که لباس راارزانتر برایش خریدم وقتی از مغازه برگشتیم پیرمرد خوشحال بود و من ناراحت

مدام با خودم میگفتم عجب دردسری برای خودم درست کردم اینبار کربلا اصلا به من حال نداد

که یکباره دیدم پیرمرد بازبان بی زبانی رو به حرم دارد برای من دعا میکند

جوان پشت میز گفت به دعای آن پیرمرد اباعبداله ۵ سال از گناهان تورا شفاعت کرد

یا ح س ی ن 😢😢😢

منم لایک کنین بیام بخونم

بیا بخون تموم شد

گفتی لایک کن

بفرمایید

2738