2733
2734

چی شده که ساعت فروخته بود 

دوستانی که اسم کاربریم رو می پرسین هرچی زدم گفت تکراری لیوه رو زدم‌ ثبت شد ....لیوه یعنی دیوانه 

متم نفهمیدم چیشد

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

فهنيدين به منم بگين

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
یعنی چی ساعت فروخته بود؟

ساعت ی پسر ۱۸سالا رو فروخته بود به عنوان کادو پسره بهش داده بود خلاصع پدرومادر پسره میان در خونه دختره که یا ساعت وگوشی رو پس بده یا شکایتت می کنیم اینم ساعت رو فروخته بود ۷میلون قرار بود ساعت رو پس بگیره دیگه معلوم نشد 

دوستانی که اسم کاربریم رو می پرسین هرچی زدم گفت تکراری لیوه رو زدم‌ ثبت شد ....لیوه یعنی دیوانه 
2706