2726
عنوان

سه دقیقه در قیامت(بیت المال)

275 بازدید | 11 پست

زمانی که در محل کارم مشغول به کار بودم خیلی حواسم به بیت المال بود هرگاه در محل کارم کار شخصی انجام میدادم یا تماس شخصی میگرفتم سعی میکردم به همان اضافه کار بدون حقوق وایسم تا حقوقم حلال و بی شبهه باشد.

این موارد رادر نامه ی اعمالم دیدم جوان پشت میز (محاسبه گر روز قیامت)به من گفت خداروشکر کن بیت المال به گردن نداری وگرنه باید رضایت تمام مردم ایران را به دست میاوردی.

بسیاری از افراد را دیدم که با اختلاس و خوردن بیت المال به آن طرف آمده بودند و حسابی گرفتار شده بودند

آنها باید رضایت تمام مردم ایران و حتی آنهایی که درآینده به دنیا میامدند را به دست می آوردند

راوی کتاب سه دقیقه در قیامت شخضی است که حین عمل جراحی سه دقیقه میمیرد و روز قیامت را مشاهده میکند

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عالیه این کتاب. من به واسطه ی این کتاب حق الناسی که به گردنم بود دارم رفع میکنم. میدونم خواست خدا بوده.‌ان شالله هممون بدون حق الناس  و راحت این مسیر رو طی کنیم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عالی وخیره کننده،احسنت👏👏👏

تاپیک هام رو دنبال کنید خلاصه کتاب رو به صورت بخش بخش مینویسم

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
من همش رو خوندم بنظرم یکم تو کتابش دروغ قاطی داره

کجاش به نظرتون،؟؟؟

عالیه این کتاب. من به واسطه ی این کتاب حق الناسی که به گردنم بود دارم رفع میکنم. میدونم خواست خدا بو ...

التماس دعا

کجاش به نظرتون،؟؟؟

من همش رو دوست داشتم ولی یه جا بود اسم یکی رو آورد ک گفت چند نفر دورش کردن داشتن اذیتش میکردن حالا نمیشه اسمش رو من اینجا بگم ولی خوب توی این دنیایی ک من دارم میبینم ایشون خودشون خیلی حق ناس گردنشونه

دو بار بخاطر حرفای چرت سیاسی تعلیق شدم
من همش رو دوست داشتم ولی یه جا بود اسم یکی رو آورد ک گفت چند نفر دورش کردن داشتن اذیتش میکردن حالا ن ...

من کتاب رو خوندم اسم شخص خاصی نیاورده اصلا،🤔🤔🤔🤔

منم خوندم بنظرم تو این زمونه نذر فرهنگی خیلی جواب میده کاش بتونیم نذر کنیم و این کتاب رو تهیه کنیم و ...

بله اتفاقا بسیار کتاب ارزون قیمتی هست 

از فردا شروع کنید انشااله