1822
1823
عنوان

عکس وسایلم + اتاقم 📷🎀💗💛

235598 بازدید | 383 پست

بچه هاااا یکی یکی پیش میریم 😅اینم

این کاربری برای دونفره من و  دوست ۱۰ سالم لطفا قضاوت نکنین  ممکنه ما قاطی شیم و شما مارو اشتباه بگیرین😝😝😝😝

دیدیم دیگع

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

چندبار تاپیک میزنی گُل

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
1825

عزیزم چه مرتب هستی😘🥰🥰

🧨🎊به زودی دراین مکان تیکر بارداری میزنم 🥰🤩🤰     میگم معجزه ۹ساله خداخوش اومدی به زندگیم🤰🤱🧚‍♀️🧚‍♂️○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔  خدایا میشه به منم یه دردونه بدی😢 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی تااون موقعه مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝

چ ناز و خوشکل

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا صد هزار مرتبه شکرت خیلی دوستت دارم خدا جونم که منو مامان کردی   خدایا بچم سالم باشه و سالم ب دنیا بیاد...بهم لیاقت بده که بتونم درست تربیتش کنم ... بهم سلامتی بده تا بتونم تا آخر عمر بهش خدمت کنم آخه دلم نمیخواد بچم مثل خودم طعم بی مادری بچشه... خدایا بچم سالم ب دنیا بیاد و خودم و شوهرمم تا آخر عمر سایمون بالای سرش باشه...خدایا بازم شکرت میدونم من بنده ی خوبی واست نبودم ولی تو درحقم خدایی کردی خدایا من همیشه قدر این نعمتت رو میدونم ....خودم مامانمو تو بچگی از دست دادم میشه واسه سالم بودن نی نی تو دلم و اینکه خودم و شوهرم هم سلامت باشیم صلوات بفرستی؟ ممنون دوست مهربونم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

چ ناز دخترونه خوشم میاد.

..........کار کثیف رو هم باید تمیز انجام داد..........       یه دختر محجبه و چادری ام😌من اگه موهامو می پشونم دلیل نمیشه که شوخی و سلیقه ها و استعداد هام و گردش هام هم بپوشونم💪 که افسرده بشم ،یه آدم شاد و شنگولم💃😂 اگرهم من پروفایلمو عوض نمیکنم و که عکس مذهبی بزارم و خیلی دوست دارم عکس دختر محجبه چادری بزارم اما بیشتر کاربرا منو به این عکس پروفایلم میشناسنم 😊  

چ گوگولی

تو متفااااوتی  ........ چون            .....                         من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓
1826
اینم بگم که عاشق فیروزم چون بوشون خوبه همه چی داره و ph اش کمه

فیروز یه محصول داره گره مو باز میکنه سبز رنگه فکر کنم اون پشت مشتا تو وسایلت هست اون واسه مو خوبه موخوره نمیاره واسه مو

1899