2737
2734

حدودا اوايل تابستون بود مامان بزرگم برگه سهام عدالت داييمو داد بدم داييم

اوردم خونم تا الان ن اونا خواستن ن ياد من افتاد بدم

الان هرچي ميگردم نيست 😭😭😭😭نكنه بخوان؟؟؟؟ميشه كاري كرد؟؟؟؟اصلا اين سهام عدالت چيه؟؟؟

فعلا حرفي ندارم  ببينم بعدا چي ميشه حالا  

خخخخ 

حالا چیه روزی صد باری میتونی کد ملی دایت بزن تو سامانه سهام عدالت نگاه کنی.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اون برگه چيه؟؟؟يعني نگران نباشم؟؟؟

اون برگه اصل سهام نشون میده.

که شما میتونید از سامانه ی سهام عدالت نگاه کنید یا ببرید چاپ کنید.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
ببخشيد چجوري سيستمي شد سايتي چيزي دارع؟؟كد مليو كجا وارد كنن؟؟

بزن سامانه ی سهام عدالت بعد کد ملی مشخصات میخاد.

میتونی مال خودت امتحان کنیی ببینی چقد سهام داری😉

ن عریزم اصلا نگران نباش اون ی برگه هس از جایی پرینت گرفتن داییت خودش کدملب دارع اونجا سایت وارد کنه ...

واي ممنون عزيزم خدا خيرتون بده خيلي نگران بودم شرمنذه نشم از بي مسئوليتيم

ببخشيد سايتش چيه؟؟كد مليشو كجا وارد كنه؟؟

بزن سامانه ی سهام عدالت بعد کد ملی مشخصات میخاد. میتونی مال خودت امتحان کنیی ببینی چقد سهام داری😉

مال خودمو زدم گفت امكان ورود ب سهام عدالت براي اين كد ملي وجود ندارد😐

واي ممنون عزيزم خدا خيرتون بده خيلي نگران بودم شرمنذه نشم از بي مسئوليتيم ببخشيد سايتش چيه؟؟كد مليش ...

فداتشم اصلا استرس نداشته باش اون برگه هم گم شه هیچی نیمشه با شناسنامه بری کارگزاری میتونی سایتت ببینی چقد داری الان کامپوتر شده همه چی.مثل قدیم نیس ک همه چی ورقی باشه همه چی کامپبوتری شده

2706