2726
عنوان

بارداری

139 بازدید | 7 پست

سلام دوستان آزمایش عفونت دادم میخواستم بدونم اگر باردار باشم نشون میده

تعداد رای : 11
نظرسنجی
بله
3
27%
خیر
8
72%

هر چقدر پول دادی،همون قدر آش می خوری

پس توقع نداشته باش آزمایش بتا رو هم برات انجام بدن

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر چقدر پول دادی،همون قدر آش می خوری پس توقع نداشته باش آزمایش بتا رو هم برات انجام بدن

عزیزم چ ربطی ب پولش داره من آزمایش عفونت دادم بعد پریود نشدم چندوقته گفتم شاید تو اون آزمایش معلوم باشه

2728
عزیزم چ ربطی ب پولش داره من آزمایش عفونت دادم بعد پریود نشدم چندوقته گفتم شاید تو اون آزمایش معلوم ب ...

خیلی ربط داره.پول هر تستی رو که بدی،فقط همون رو برات تست میکنن.پول آزمایش بتا ندادی که برات تست کنن.و اینکه آزمایش خون برای تست بتا معمول تر هست تا ادرار

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
خیلی ربط داره.پول هر تستی رو که بدی،فقط همون رو برات تست میکنن.پول آزمایش بتا ندادی که برات تست کنن. ...

عزیزم شما حرف منو نمی‌فهمی کلا من آزمایش خون و ادرار دادم چندروز پیش اصلا تو فکر بارداری نبودم چندروز بعد از اینکه آزمایش دادم دیدم پریود نمیشم خواستم بپرسم با اون آزمایشی که دادم معلوم میشه یا باید برم دوباره آزمایش بدم

عزیزم شما حرف منو نمی‌فهمی کلا من آزمایش خون و ادرار دادم چندروز پیش اصلا تو فکر بارداری نبودم چندرو ...

ممنونم که بهم گفتی نفهم

اما جواب سوال شما رو تو پست قبلی دادم و گفتم که شما آزمایش بتا ندادی که مشخص کنه باردار هستی یا نه.امیدوارم بالاخره متوجه بشی چی دارم میگم

ممنونم که بهم گفتی نفهم اما جواب سوال شما رو تو پست قبلی دادم و گفتم که شما آزمایش بتا ندادی که مشخ ...

من قصد توهین نداشتم اگ باعث شدم ناراحت بشید شرمنده درضمن دفعه اول ک گفتید آزمایش ادرار 

ربطی ب بارداری نداره متوجه شدم و فقط خواستم بگم مشکل من پول نبوده ک گفتید هرچی پول بدی بیشتر اش میخوری