2703
2553
ببین فکر کنم بچت باهوشه و چون شما اطرافش هستی و شما را میبینه به هیچ عنوان زیر بار شیشه شیر نمیره. ح ...

😒😒😒قلبم درد میگیره از پیشنهادتون چقد سنگ دلید😓😒😒😒

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
گناه داره 😭😭😭چه کاریه با نوزاد 2 ماهه میکنی

عزیزم بچم آلرژی داشت زجر میکشید شیرمو که میخورد کل بدنش میشد اگزما،شب تا صبح از شدت خارش نمیخوابید شبانه روز دستکش میکردم دستش که صورتش زخم نکنه😔وقتی شیر خودمو ازش گرفتم خوب شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من می خوام اون بچه غذا بخوره. دنبال راه حلم. سنگ دل چیه. فقط یه چیزی میگید رد میشید.

رد نشدم همینجام. شما میخای ابرو درست کنی میزنی چشمو کور میکنی. وقتی بچه گرسنه میشه تو دیدش نباش نا امید بشه غذا بخوره هم شد راه حل شد پیشنهاد؟؟ نمیگی بچه مامانشو نبینه چقد افسرده واسترسی میشه یا فک میکنی چون کوچولوه نمیفهمه😏 از شیر گرفتن بچه دوساله چقد دردسر ومکافات داره چه برسه بچه 4 ماهه😐 مادر باید صبر حوصله زیاد داشته باشه کفش آهنی بپوشه آروم بچه رو از شیر بگیره حالا به هردلیلی و تو هر سنی فرق نمیکنه. باید از روانشناس کودک کمک بگیره. بچه ضربه روحی سنگینی میبینه با این روش هاتون. 

تو این مورد هم باید یواش یواش تعداد دفعات شیر مادر کم بجاش شیر خشک بده که بچه دق نکنه. 

عزیزم بچم آلرژی داشت زجر میکشید شیرمو که میخورد کل بدنش میشد اگزما،شب تا صبح از شدت خارش نمیخوابید ش ...

خدا نگه‌ داره براتون. خدا این روزا رو به سر هیچکی نیاره. خیلی سخته😭😭😭😭😭قلبم درد گرفت

2714
رفلاکسش درمان میشه حساسیت به لاکتوز شیرمو چیکار کنم

آخی عزیزم   ، ب نظرم اگر تهرانی برو سلامتکده طب سنتی پزشکای خیلی خوبی هستن

یا هر شهری هستی سرچ کن تو نت پزشک متخصص طب سنتی ببین اونا چی میگن.حتما اینکاروبکن

من نگرانی هات رو درک میکنم ولی اینا که میگی طبيعيه اسهال وریفلاکس طبيعيه. باید تو تغذیه خودت تجدید ن ...

نه نگفت ولی این ابکی بودن و صافذبودن مدفوعش میگن اونه اگه مدفوع کنه ژود جذب پوشک میشه هیچی روش نمیمونه  و وزنم زیاد نمیکنه

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
آخی عزیزم     ، ب نظرم اگر تهرانی برو سلامتکده طب سنتی پزشکای خیلی خوبی هستن یا هر شهری ه ...

ارومیه م 😔

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
تو خوابم امتحان کردم بیدار میشه نمیگیره گریه میکنه 

حالا ک رژیم گاوی میگیری خوب نمیشه شاید اصلا ب پروتئین حساس نباشه

شیر خشک بدون لاکتوز بده بهش ببینم نمیخوره؟

گریه و بیقراری نمیکنه؟

گوشش درد نمیکنه

حالا ک رژیم گاوی میگیری خوب نمیشه شاید اصلا ب پروتئین حساس نباشه شیر خشک بدون لاکتوز بده بهش ...

نه گریه نمیکنه  شیر بدون لاکتوز براش خریدم کلا شیر خشک نمیخوره یه شب مال خودمو ندادم تاصبح به امید اینکه گشنه بشه شیر خسک و بخوره بازم نخورد  

نه گریه نمیکنه  شیر بدون لاکتوز براش خریدم کلا شیر خشک نمیخوره یه شب مال خودمو ندادم تاصبح به ا ...

ان شاءالله زودی خوب میشه...تو مدفوعش دلمه های شیر یا نقطه های مشکی نیست تو پوشک پسر من هست دکتر گف بخاطر حساسیته منم رژیم میگیرم ولی تغییر نمیکنه

2706