2726
عنوان

بارداریم پوچه؟؟؟

487 بازدید | 36 پست

طبق تاریخ پریودم ۷ هفته و ۳ روزمه دکترم شنبه سونو واژینالم کرد ترسید امروز صبح شکمی سونو دادم بعدش هم دکترم واژینال سونوم کرد گفت پوچه داروهاتو قطع کن فعالیت کن تا یک هفته سقط میشه اما شوهرم میگه نه صبر کن همش بهم عذاب وجدان یا امید الکی میده چیکار کنم آخه دکترم گفت دیواره های رحمت هم انگار داره میریزه یا حتی کیسه زرده هم دیده نشده ولی شوهرم همش امیدواره میگه داروتو قطع نکن ۱۰ روز دیگه میری میبینی هست ولی آخه میترسم اگه الان قطع نکن جاش الکی سفت بشه کارم به کورتاژ بکشه

ین ازمایش درست برکس چیزایی که گفتی نوشته شده

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

عزیزم کیسه زرده ۵ هفته باید معلوم باشه 

۷ هفته جنین و قلب هم میبینن

منم یه سقط اینجوری داشتم هشت هفته رفتم قلب نداشت گفت سقط کن همین امشب قرص داد گذاشتم دفع شد من تازه کیسه زرده و فتال پل هم دیده شده بود فقط ضربان نبود

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمی دونم چرا حس می کنم بابد صبر کنی 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
عزیزم کیسه زرده ۵ هفته باید معلوم باشه  ۷ هفته جنین و قلب هم میبینن منم یه سقط اینجوری داشتم ...

مال من تو سونو واژینالم مشخص نشد کیسه زرده اش آحه عذاب وجدان گرفتم مخصوصا با حرفای شوهرم..من سر ۲تا سقط قبلیم نابود شدم میخوام سر این یخورده بخودم مسلط باشم سریع دل ببرم ولی شوهرم یجوری امیدواره یجوری رفتار میکنه انگار من تز قصد دارم بچمو میکشم آخه دکتر گفت فعالیت کن تا هفته دیگه دفع میشه

عزیزم‌دقیقا نوشته که جنین و کیسه زرده وجود نداره دکترمم سونو واژینالم‌ کرد امروز قطعی گفت پوچه

دوهفته دیگه باید دوباره سونو بدی اونجا مشخص میشه اگه خود به خود سقط نشه قرص میدن بهت...منم تجربشو داشتم خیلی حس بدیه😔

سلام..امیدوارم حال دلتون خوب باشه...خواهریا میشه برای حفظ خوشبختیم یه دونه صلوات بفرستین..فدای شما😘😘😘😘
دوهفته دیگه باید دوباره سونو بدی اونجا مشخص میشه اگه خود به خود سقط نشه قرص میدن بهت...منم تجربشو دا ...

نه دیگه داروهامو قطع کرد گفت داره میافته دیواره رحمت داره پسش میزنه گفت دفع کردی که هیچی دفع نکردی هفته دیگه بیا ببینمت قرص بدم

من با این که سونو اول گفت پوچه بازم قرصامو خوردم اما بعد دوهفته بازم پوچ بود با قرص سقط شد

سلام..امیدوارم حال دلتون خوب باشه...خواهریا میشه برای حفظ خوشبختیم یه دونه صلوات بفرستین..فدای شما😘😘😘😘
نه دیگه داروهامو قطع کرد گفت داره میافته دیواره رحمت داره پسش میزنه گفت دفع کردی که هیچی دفع نکردی ه ...

اهان مال من خودش سقط نشد هر چی زعفران و اینا خوردم اخر قرص دادن بهم...انشاالله خدا برات بهترین و بخواد عزیزم❤❤😘😘

من با این که سونو اول گفت پوچه بازم قرصامو خوردم اما بعد دوهفته بازم پوچ بود با قرص سقط شد

من شیاف و آمپول دور ناف دارم بعد نگاه کن من اندازه ساکم بالای ۲۰ میله زیر ۲۰‌میل بود امید داشتم بعد میترسم این داروهارو استفاده کنم تو سقط و دفعش به مشکل بخورم جای یک چیز پوچ الکی جاش سفت میشه

اهان مال من خودش سقط نشد هر چی زعفران و اینا خوردم اخر قرص دادن بهم...انشاالله خدا برات بهترین و بخو ...

مال منم فعلا چیزی معلوم نیست عزیزم اصلا لکه بینی هم ندارم فعلا ببینم از فردا چی میشه

من شیاف و آمپول دور ناف دارم بعد نگاه کن من اندازه ساکم بالای ۲۰ میله زیر ۲۰‌میل بود امید داشتم بعد ...

اره راست میگی..

مال منم فعلا چیزی معلوم نیست عزیزم اصلا لکه بینی هم ندارم فعلا ببینم از فردا چی میشه

انشاالله بهترین ها برات رقم بخوره🙏

2706