2737
2734
عنوان

بنظرتون یه خاله یا عمه ی خوب چه شکلیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2980 بازدید | 317 پست
سن و سال عمه هاش چجوریه؟

از۳۰تا ۴۷

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

من پیش عمم بزرگ شدم ناشنوابود 😔چندماهیه که فوت کرده هرروز به یادش غصه میخورم.دلم میخواد تیکه تیکه بشه نه میتونست بشنوه نه حرف بزنه چقدرم دوست داشت ازدواج کنه امانشد پیرشد و تنها موند لطفا براش یه صلوات بفرستید❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ جوونه؟

۳۰ سالشه😂😂😂✋

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2731

از عمه ها فقط یکیشون و دوست دارم اونم چون کاری با کار کسی نداره

از خاله ها هم یکیشون و دوست دارم اونم چون مهربونه

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)

هم خالم رو دوست دارم هم عمه هامو 

عاشقشونمممممم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2738

عین منه

هم خالم هم عمه

عاشقشونم وروجکا 

تمام پولامو میدم لباس براشون

نفسم به نفسشون بنده روزی هزارتا ماچ کنم بازم‌سیر نمیشم قربون قدوهیکلشون بشم انقدکه خوردنین

هرچی اذیت کنن و شلوغ باشن باز آرومم درمقابلشون

واسه‌ازدواجم‌ صلوات بفرستید لطفا

یه عمه دارم برا هفت پشتم بسه عکس خواهر ناتنیمو میزارم استوریم بعد ب همه عموام گفته خواهرشو دوست داره پشته مامانشه گول خن ه هاشو نخورید 😒 یک خاله هم دارم هی ب مامانم نق می نه تو جدا شدی قید دخترتو بزن که موفق هم شده...

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

خاله هام باهاشون قطع رابطه ایم چون ادمای بدی هستن درحدالمپیک اماعمه هام خوبن باهاشون درارتباطیم....منم خودم عمه ام ،خاله نمیشم برادرزادموخیلی دوست دارم باهاش خوبم وهمینطوراون

بله ،ولی بعد بچه دار شدن حتمی سعی کنین رابطشون با بچه های خواهر برادرتون،یا خواهر برادر همسرتون &nbs ...

آره من سعیمو میکنم امیدوارم خدا خودش پشت و پناه همه خصوصا بچه ها باشه😍😍

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
درگیرش نیستم این یک نمونه کارهاش بود خیلیییی جلوی دیگرلن خوردم کرده علنی میگفت تو بی حیایی و کی تو ر ...

خب اینجور آدما ذهنشون مشکل داره چرا فک میکنی به عنوان یه آدم سالم میتونی روش حساب کنی؟؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
نگران‌نباش شاید مشکلات زندکی دیگه ارتباطا رو مث قبل گرم نگه نداره اما دوس داشتنارو نمیتونه کاری کنه. ...

الانشم حفظ این ارتباطا کار سختیه بعدا قطعا سخت تر میشه الانم خیلی مسائل سر این رفت و آمدا هست مثلا زن برادرم اصولا مایل نیس کسی بره خونش منم که خیلی رفت و آمد داشتم مشکلی نداشت ولی چند بار پیش اومد دسته جمعی بریم رفتارایی کرد که بقیه بهشون برخورد مثلا به من میگفت نمیخواد بقیه رو بیاری فقط خودت بیا منم ناراحت شدم ارتباطمو کمتر کردم گفتم من دوست دارم دور هم باشیم دوست ندارم از اول هفته برای دیدن همتون هی برنامه بچینم هفته ای یه بار هر کی نوبتی دعوت کنه قبول میکنه ولی بعدا اصلا دعوت نمیکنه بقیه هم بدون دعوت نمیان باز خودم تنها میرم الانم چون چند سری اینجوری برخورد کرده خونوادمم دیگه دلشون نمیخواد برن بگه بیاین هم باز کسی روی خوش نشون نمیده ولی من نمیتونم برادر و برادرزاده هامو ول کنم تازه زنداداشمم گلگی میکنه

مرد سالاری هس عزیز .مرداشون همه میگن زن اهله جهنمه .همنشین شیطانه .ذاتش خرابه .کلا اهمیت خاصی ندارن ...

شما اهل کجا هستین مگه؟مگه مسلمون نیستن؟

2706