2733
2734
عنوان

رمزگشایی یک نقاشی !

161 بازدید | 20 پست

سلام عزیزان. من به صورت حرفه ی تفسیر نقاشی کودک انجام میدم . نقاشی بچه ها پر از نماد هست و  تحلیلگر نقاشی با استفاده از اونا توضیحات خوبی در مورد شخصیت و روحیات فرزندتون بهتون میده .

اگر کسی خواست بهم پیام بده تا نمونه تفسیرهارو نشونش بدم . ممنونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره😍

خیلی خلاصه بخوام بگم دختر شما باهوش با اعتماد به نفس و خلاق هست و شمارو رییس خونه میدونه چون شمارو بهتر از همه کشیده و این یعنی ارزش گذاری .قد هارو بلند کشیده و از اندامش راضیه خداروشکر . صورتش رو به شماست و وابستگی زیادی به شما نشون میده 1 ازون دخترا میشه که بعد از ازدواج هم زیاد خونه ی مامانش میاد و کلا شما براش خیلی عزیزی . لباس شمارو مثل ملکه ها کشیده و این نشون میده الگوی رفتاریش شمایی ! دختر مهربانی هست و اهل بلندپروازی نیست 1 به اسمان اهمیتی نداده ولی زمین رو سبز و خوب کشیده ! به جزییات اهمیت داده و احتمالا اهل استفاده از اکسسوری هست ! نقاشیش کلی نماد دیگه هم داره البته ولی اینجا مجال نوشتن نیست خواستید بهم پیام بدید

خیلی خلاصه بخوام بگم دختر شما باهوش با اعتماد به نفس و خلاق هست و شمارو رییس خونه میدونه چون شمارو ب ...

وای چقد قشنگ گفتید واقعا ذوق گردم ممنون

همیشه میگه من ملکه ام و او پرنسس و پدرش پادشاه

خیلی دختر متین و منطقی هست

ممنون بابت این قلم زیباتون😍😘😘

2738
وای چقد قشنگ گفتید واقعا ذوق گردم ممنون همیشه میگه من ملکه ام و او پرنسس و پدرش پادشاه خیلی دختر م ...

خواهش میکنم گلم . پیج دارم اگر خواستی بهت ادرسشو بدم نمونه تفسیرهام و اموزش تفسیر مخصوص مامان ها گذاشتم. جذابه در کل اگر مایل بودی . اینجا ادرس بدم میگن میترکم !!

2706