1874
1924

😑 کی شوهرم ماشین میخره

اونیکه حس شیشش قویه بگه تا مطمعن شم

برا آرزوهای خودمو خودت صلوات🥰دعا کن مامان شم 🥰🥰🥰🥰😘در انتظار نی نی هستم 😍😍😍😍😍به لطف خدا ان شاء الله خدا این هدیشو نصبم کنه بگو ان شاء الله 😌😌😌😌 اون بچه ای که اینقدرمامانش باید صبر کنه تا بیاد تو شکم مامان جونش و از الان داره حرص میده نباید بوسید 😠بوس جایز نیست فقط باید گاز گرفت خلاص😈😈😈😂😍🥰 الهی مامان دورت بگرده  بیا تو شکمم دیگه گناه دارم الهی قربونت برم خوشگل مامان

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922
1911
حسم بهت عشقه😐

😂😂😂😂

من یه دختریم،ک آرزو دارم مستقل‌شم♥من یه خونه کوچولوموچولو موخوام...کاشکی بتونم اونو صاحب‌شم...هرجا ک باشم هرکی ک باشه!بایدمستقلشم...  میمیرم‌اگ‌مستقل‌نشم‌من،میمیرم‌اگ‌مستقل‌نشم‌من  اگ‌مجردم‌اگ‌مستقلم...اگ‌مستقلم‌اگ‌مجردم               زندگیمو‌ دوستدارم،مستقلیو دوستدارم،زندگیمو دوستدارم،مستقلیو دوستدارم...(البته‌الا‌ن‌نمیتونم.چرا؟چون-»پول«-ندارم😐)(ولی‌شما‌برام‌ی‌دعا‌کن‌دمت‌گرم♥)
1826
عشقت از پیشت رفته یا ازت دوره

شوهرم داره خیانت میکنه؟

یه لحظه امضامو بخون یه نی نی کوچولودارم دختر ناز نازیه 19شهریور امسال دنیا اومده متاسفانه به پروتئین گاو حساسیت داره کهیر میزنه دعا کنید خیلی زود خوب شه گناه داره خیلی کوچولو هس
ن بنظرم‌اینماه نیستی اما به زودی میشیص

ممنون خودم بی بی زدم. منفی بود ولی حالت تهوع دارم وقتی بوی غذا بهم میخوره ب نظرت چرا اینطوری شدم 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
ن بنظرم‌اینماه نیستی اما به زودی میشیص

شوهرم داره خیانت میکنه؟

یه لحظه امضامو بخون یه نی نی کوچولودارم دختر ناز نازیه 19شهریور امسال دنیا اومده متاسفانه به پروتئین گاو حساسیت داره کهیر میزنه دعا کنید خیلی زود خوب شه گناه داره خیلی کوچولو هس