2733
2734
بااجازه استارتر.بچه ها میشه بگید عکس چجوری میزارن و چجوری حذف میکنن.استارتر جونم ببخشید خیلی لازمه

توی قسمت اظهار نظر دومین شکلش ک مربعیه رو برن بعد بگرد بجور عکستو بعدم ک فرستادی تا جند دقیقه وقت داری اون پایین س دکمه بزنی وحذفش کنی

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیرکس.  یه سوال تو ماهیتابه هم تاحالا کسی پخته؟ نمیچسبه؟

پیرکس نمیچسبه,اره من درست کردم تو ماهیتابه خیلی خوب میشه فقط حواست باشه پیرکست نشکن باشه تو دمای بالا نشکنه

2728
خخخ ن عزیزم. شوهرم از سرکار یک ساعت دیگ میاد. میخام واس اونموقع اماده کنم

اهان پس کدبانویی زودتر ب فکری .تو توتستر بپز یا فرم اگه بود بالاو پایینو روشن کن بعدم با کفگیر از تهش برش دار وقاچ بزن قبلش

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊
بااجازه استارتر.بچه ها میشه بگید عکس چجوری میزارن و چجوری حذف میکنن.استارتر جونم ببخشید خیلی لازمه

فدات عزیزم  . فقط میدونم سریع باید پاک کنی وگرنه میره گوگل

این قسمت نوشتن  مربع دومیه واس گذاشتن عکس

ای بابا سوال منو جواب بدین دیگه.از استارتر اجازش گرفتم

من جواب دادم

2738
خو میخام خوشکل باشع😃😉

واااااا خب روش ک قشنگ تره ببین رو همه لایه ها پنیر پیتزات فراوون باشه ک کل ورقه رو بگیره و ی راه کم خرج تر اینه ک رو لایه ها سس بشامل کامل بریزی اینجوری اصلا خشک نمیشه ورقه هات با کفگیرم بزنی زیرش راحت در میاد میتونی بزاری تو ظرف جدا 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
واااااا خب روش ک قشنگ تره ببین رو همه لایه ها پنیر پیتزات فراوون باشه ک کل ورقه رو بگیره و ی راه کم ...

تابلوعه تازه عروسیااااا

2706