2733
2734

من قندم نرماله ولي واسه تنبلي مجبورم بخورم

اينم ميدونم براي ديابت تجويزميكنن ولي من ندارم

حالا سوالم اينه بعد يه مدت ك مدام بخورم بعداقطعش كنم قندم بهم نميريزه؟اينطوري نميشه كه بدنم عادت كنه ك انسولين رو ب كمك گلوكوفاژ تنظيم كنه؟

ياربطي نداره

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

لایکم کن ممنون

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم گلم  ی سوال گلوکوفاژ خارجی متفورمینه؟ کدومشون بهترن؟ فرق دارن با هم؟

فرق ندارن عوارض كلوكوفاژكمتره

اره خارجيشه

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔
وای منم متفرومین میخورم برای پلی کیست خدانکنه بعدقطعش باعث ریابت بشه 

كاش يكي باشه راهنمايي كنه خيلي نگرانم

2738
ازمایش ناشتا خونت چند بود برات گلوکوفاژ نوشت 

٧٨بود قندم كلاهميشه پايينه

واسه قندكه نداد براي تنبلي تخمدان

ازمایش ناشتا خونت چند بود برات گلوکوفاژ نوشت 

تازه اي وان سي كه ميشه ميانگين قند يك ماه(غيرناشتا)كه اون ماه كلي نوشابه وشيريني خورذه بودم١٠٨بود